Wraz z nadejściem wiosny każda kobieta ma chęć unowocześnienia, zmiany czegoś w sobie i przemyślenia jej szafa wiosenna . A wiosna 2014 roku nie jest wyjątkiem. Sugerujemy rozpoczęcie w tym roku wyboru nowej kurtki wiosennej. Nowa kurtka wiosenna jest również okazją do popisania się i świetną opcją na odzież wierzchnią na okres deszczy i wiatrów.

Kurtki - Fashion Spring 2014

Jednym z najpopularniejszych modeli damskich wiosennych kurtek w 2014 roku nadal jest skórzana kurtka. Projektanci tylko nieznacznie zmienili styl cięcia i dodali dekorację. W tym sezonie znajdziesz skrócone modele skórzanych kurtek, skórzanych kurtek, kurtek z futrzanym wykończeniem na półkach sklepów. Nity, wstawki z tkaniny i aplikacje, ruffle wykonane ze skóry są używane jako dekoracja. Popularne kolory są czarne, wszystkie odcienie brązu. Skórzana kurtka to uniwersalna opcja na wiosnę, którą można nosić na sukienkę i na dżinsy.

W tym sezonie na ulicach miasta pojawią się dziewczęta w marynarkach z oryginalnym nadrukiem - kwiatowy wzór, abstrakcja geometryczna, gradient. Takie kurtki wiosenne w 2014 roku, z reguły, są wykonane z tkaniny przeciwdeszczowej lub grubej tkaniny, dobrze dopasowują się do figury, niezbyt długie.

Nie zgub ich znaczenia wiosną 2014 roku, kurtki jeansowe. Jeśli lubisz odzież dżinsową, wybierz wiosnę 2014 roku krótki model damskiej kurtki. Naszywane kieszenie i duże guziki - to świetny wystrój opcji.

Jasne kolory są modne w tym sezonie. Dlatego nie stracisz, jeśli otrzymasz kurtkę w jaskrawych kolorach: czerwonym, pomarańczowym, zielonym lub turkusowym. W tak jasnych i stylowych ubraniach poczujesz się jak wiosenna, modna i oryginalna.

Damskie kurtki wiosenne 2014 1Damskie kurtki wiosenne 2014 2Damskie kurtki wiosenne 2014 3
Damskie kurtki wiosenne 2014 4Damskie kurtki wiosenne 2014 5Damskie kurtki wiosenne 2014 6
Damskie kurtki wiosenne 2014 7Damskie kurtki wiosenne 2014 8Damskie kurtki wiosenne 2014 9