Wiosna to piękny, długo oczekiwany sezon. Ale czasami przynosi kłopoty w postaci błota, częstego deszczu i przenikliwego wiatru. Musisz więc spotkać ją w pełni uzbrojoną, mianowicie w wygodnej i, oczywiście, modnej marynarce.

Moda wiosna kurtki 2015

Wszystkie modne kobiety są zainteresowane poznaniem trendów modeli, kolorów, faktur damskich wiosennych kurtek w 2015 roku. Właśnie o tym zostaną omówione w tym artykule. A zaczynamy, być może, od opisu stylów i stylów w kolekcjach współczesnych projektantów.

Modne style marynarek - wiosna 2015

W nowym sezonie projektanci oferują dziewczętom, aby nie zawahali się pokazać swojej odważnej i nieugiętej postaci. Więc w modnych kurtkach w styl wojskowy i glam rock. Nie zwracano uwagi na parki ze sportowymi kurtkami tekstylnymi.

Cóż, jeśli nie lubisz takiej miłości show, możesz spojrzeć na bardziej powściągliwy styl, prezentowany przez markę Diesel Black Gold: to stójka zamiast ukośnego kołnierza, dzięki czemu obraz jest bardziej surowy.

W dalszym ciągu są to kurtki-bombowce, które są sportowym typem odzieży wierzchniej z elastycznymi szerokimi mankietami na rękawach i na dole. Nazwa kurtki otrzymanej od bombowca, ponieważ jej styl "naszkicował" mundurami amerykańskich pilotów lat trzydziestych.

Styl wojskowy jest również bardzo popularny w nadchodzącym sezonie wiosennym. Kurtki damskie 2015 to przymierze kobiecego uroku i męskiej bojowości. Co ciekawe, projektanci oferują łączenie tych kurtek z sukienkami, a nawet z surowymi garniturami biznesowymi.

Nie w 2015 roku, bez skórzanych kurtek, skórzanych kurtek. Projektanci tak lubią ten styl, że takie ubrania, pozornie spotkamy się więcej niż jeden sezon. Szczególnie elegancko jest nosić grubą skórzaną kurtkę z szyfonową sukienką. Stworzy to delikatny, romantyczny obraz, przynosząc poczucie niewiarygodnej wrażliwości kobiecej postaci.

Rzeczywiste kolory kurtek - moda 2015

Wybór kolorów jest bardzo ważnym momentem w tworzeniu ogólnego wizerunku. Tak więc, jeśli chcesz osiągnąć efekt bezczelnej dziewczyny, musisz powodować kolory - czerwony, jasny żółty, fuksja. Jeśli potrzebujesz romantycznego wyglądu, zwróć uwagę na jasny różowy, liliowy, niebieski i inne kojące odcienie.

Jednak najmodniejsze rozwiązania kolorystyczne w tym roku będą białe i pastelowe, a dla jasnych osobowości - odbitki roślinne lub jasne odcienie monofoniczne.

Moda na wiosnę 2015 kurtki - tekstury

Na szczycie popularności przez kilka sezonów, skóra, a także jej substytuty - eko-skóra i winylu. Jednak trend i pikowane kurtki, a przy chłodnym dniu można ogrzać kurtkę futrzanym wykończeniem.

damskie kurtki wiosenne 2015 1Damskie kurtki wiosenne 2015 2Damskie kurtki wiosenne 2015 3
Damskie kurtki wiosenne 2015 4Damskie kurtki wiosenne 2015 5Damskie kurtki wiosenne 2015 6
Damskie kurtki wiosenne 2015 7Damskie kurtki wiosenne 2015 8Damskie kurtki wiosenne 2015 9