Tkanina przeciwdeszczowa to tkanina słynąca z właściwości hydrofobowych. Wszystko to jest możliwe dzięki specjalnej impregnacji materiału. A damskie płaszcze z tkaniny przeciwdeszczowej na sinteponie nie tylko nie wahają się, zachowując swój kształt, ale także bardzo lekki.

Zawiera stylowy płaszcz przeciwdeszczowy

Jest idealny odzież wierzchnia na zimne pory roku, surową zimę. Obecnie istnieje wiele odmian płaszczy przeciwdeszczowych, wśród których najbardziej popularne są pikowane modele.

Kto powiedział, że na mrozie trzeba czuć się jak żarówka z powodu dużej ilości ciepłego ubrania noszonego nad tobą? - Nowoczesne powłoki z tkaniny przeciwdeszczowej, których podstawą jest syntetyczny zimowy, będą ogrzewać w każdej temperaturze. Tak więc, wypełniacz w postaci silikonowego sintepon, sintepukha lub sharstepon nie jest wystarczający, aby nie toczył się podczas prania, ale nadal nie nadaje powłoce nadmiernej "okrągłości", objętościowości.

Wybieranie ocieplanych płaszczy z płaszcza przeciwdeszczowego

Taka odzież wierzchnia nie tylko pomaga łączyć niekompatybilne style, ale także może ukrywać wady figur. Tak więc, pyshnotely piękności zaleca się zwracać uwagę na produkty z częstymi przeszyciami, co pozwala zmniejszyć ilość wypełniacza. Dodatkowo specjalny wdzięk płaszcza zapewnią kręcone i jodełkowe szwy. Pomoże podkreślić kształt paska.

Właściwa dbałość o damskie płaszcze przeciwdeszczowe na sintepon

Ani płaszczyk przeciwdeszczowy, ani syntetyczny zimownik podczas mycia nie zawaha się i nie straci swoich właściwości. To prawda, że ​​jest to możliwe pod warunkiem, że przestrzegane są wszystkie zasady dotyczące opieki nad produktem:

  • pranie ręczne bez użycia wybielacza, gdy temperatura wody nie powinna przekraczać 50 stopni;
  • pranie w pralce w trybie delikatnym lub delikatnym, temperatura nie większa niż 30 stopni (w żadnym wypadku nie należy używać wirowania).
płaszcz damski z tkaniny przeciwdeszczowej na syntetycznym zimowisku1płaszcz damski z tkaniny przeciwdeszczowej na syntetycznym zimowisku2płaszcz damski z tkaniny przeciwdeszczowej na syntetycznym zimowisku3
płaszcz damski z tkaniny przeciwdeszczowej na syntetycznym zimowisku4płaszcz damski z tkaniny przeciwdeszczowej na syntetycznym zimniku5Płaszcz damski z tkaniny przeciwdeszczowej na syntetycznym zimowisku6
płaszcz damski z tkaniny przeciwdeszczowej na syntetycznym zimowisku7płaszcz damski z tkaniny przeciwdeszczowej na syntetycznym zimniku8płaszcz damski z tkaniny przeciwdeszczowej na syntetycznym zimowisku9