Z reguły idąc na zakupy w poszukiwaniu szminki na wino, kobiety koncentrują się tylko na głębokim i mocnym kolorze burgunda. Ale zakres takich kolorów jest znacznie szerszy. Zawiera różne odcienie szkarłatu, ciemnej wiśni, śliwki i inne. Wśród takich różnorodności można łatwo znaleźć odpowiednią opcję dla swojego rodzaju wyglądu.

Collistar Wine Lipstick

Collistar Ti Amo Italia Millebaci (nr 56) i Collistar Vibrazioni Di Colore Lipstick (nr 73) są jednymi z najlepszych matowych pomadek w kolorze wina. Produkowane są we Włoszech przy użyciu specjalnej technologii. Opierają się na innowacyjnej formule, dzięki której:

  • usta doskonale nawilżone;
  • kolor spada płynnie;
  • Odcień przez długi czas zachowuje swoją jasność.

Szminka w kolorze wina ze znaku Collistar jest wyrazista nawet dla tych, którzy jej używają cienie i delikatne odcienie. Ponadto ten produkt kosmetyczny ma specjalną teksturę, która pozwala na wyraźny zarys bez ołówka i daje dodatkowe usta Tom .

Szminka do wina

Wygląda naprawdę luksusowo w każdej sytuacji pomoże ci w pomadce do wina od Gosh. Ta marka rozpoczęła kolekcję Velvet Touch Lipstick. Ma trzy odcienie wina:

  • Pretty (# 169);
  • Boheme (nr 159);
  • Boski (№166).

Używając ich, nadasz ustom czarujący odcień z zapierającym dech w piersiach aksamitnym wykończeniem. Skład szminki zawiera różne naturalne składniki, które odżywiają i nawilżają skórę ust. Z tego powodu ma zaskakująco wygodną i delikatną teksturę. Szminka z winem delikatnie spoczywa na ustach i nie rozprzestrzenia się poza ich kontur. Nie toczy się, nie blaknie i zachowuje całą głębię kolorów przez cały dzień.

Szminka do wina Dolce & Gabbana

Chcesz kupić uniwersalną szminkę do wina dla blondynki i brunetki? Idealny dla Ciebie:

  • Dolce & Gabbana Amethyst (nr 330);
  • Wino czerwone Dahlia (# 320).

Pomadki te mają prześwitującą teksturę. Mogą być nakładane w jednej warstwie jako połysk lub intensywniej, aby uzyskać głęboki i bogaty kolor. Pozwala to na użycie szminki Dolce & Gabbana w celu uzupełnienia makijażu dziennego lub dekoracji wieczorowej.

Amethyst and Dahlia Red Wine odżywiają i nawilżają skórę ust, dzięki czemu można ich używać nawet w sezonie zimowym. Są idealne w przypadkach, w których makijaż musi być szybko wykonany, ponieważ mokra tekstura jest rozprowadzana na ustach i nie wymaga dokładności po nałożeniu.

szminka w kolorze wina w kolorze 1szminka w kolorze matowego wina 2szminka w kolorze matowego wina 3
szminka w kolorze matowego wina 4szminka w kolorze matowego wina 5szminka w kolorze matowego wina 6
szminka w kolorze matowego wina 7szminka w kolorze matowego wina 8szminka w kolorze matowego wina 9