Zimą kolor biały wydaje się szczególnie odpowiedni. Dlatego wiele dziewczyn próbuje urozmaicić swoją zimową garderobę białym swetrem, sukienką, płaszczem lub, powiedzmy, kapeluszem. Kolejna rzecz tego koloru, która w tym sezonie stała się popularna wśród wielu kobiet mody - butów. Chodzi o nich, o których powiemy w tym artykule.

Kto będzie pasował do białych butów?

  1. Po pierwsze, pamiętaj, że białe buty (szczególnie modele z solidną podeszwą) sprawią, że będziesz wizualnie niższy, więc te modele nie są zalecane dla dziewcząt o małej sylwetce, a także dla tych, którzy chcą wyglądać szczuplejszymi wizualnie.
  2. Również białe buty raczej nie pasują do garderoby fanów klasycznej odzieży. Ale miłośnicy skandalicznych obrazów, chcąc przyciągnąć uwagę wszystkich, docenią różne modele białych butów.

W co nosić białe buty?

  1. Jeśli lubisz eksperymentować i tworzyć nowe obrazy, spróbuj połączyć takie buty z jasnymi kolorowe spodnie (na przykład w pudełku lub pionowym pasku), obcisłe dżinsy wzorzyste i luźna koszula lub sweter. W tym przypadku lepiej jest preferować nie biało-białe buty, lecz mleczne lub beżowe odcienie, które nie będą kontrastować zbytnio z innymi kolorami.
  2. Dziewczyny, które preferują klasyczne i spokojne obrazy, radzą połączyć biel zimowe buty damskie z rozgrzanymi czarnymi lub brązowymi legginsami i luźnymi blaszkami monofonicznymi.
  3. Stwórz interesujący i nieco ekscentryczny obraz, który pomoże ci w czarno-białych butach. Bardzo jasne i stylowe, będą wyglądać w połączeniu z kamizelką i czarnymi obcisłymi spodniami. Jeszcze bardziej żywy i interesujący będzie ten obraz, uzupełniony o akcesoria w szlachetnych odcieniach, na przykład bordo lub szmaragdową torebkę lub bransoletkę.
Białe kobiece buty 1Białe kobiece buty 2Białe buty damskie 3
Białe kobiece buty 4Białe buty damskie 5Białe buty damskie 6
Białe kobiece buty 7Białe buty damskie 8Białe buty damskie 9