Spodnie to uniwersalny element damskiej garderoby. Nawet grube kobiety mogą wyglądać schludnie i atrakcyjnie w spodniach. Jakie spodnie damskie dla otyłych dziewcząt będą miały znaczenie w 2013 roku?

Modne spodnie w całości w 2013 roku

Podnoszenie stylowych spodni dla pełnych dziewczyn nie jest takie trudne. Najważniejsze, aby przestrzegać jednej surowej reguły: stylowej - nie zawsze modnej. Bardzo często dziewczęta w pogoni za modą zakładają rzeczy, które nie tylko nie dekorują, ale także wyraźnie podkreślają wszystkie wady na rysunku. Na przykład konieczne jest porzucenie spodni o niskiej talii. Niekorzyście otwierają dolną część pleców. Ale prawie każdy pączek będzie wyglądał świetnie w klasycznych i prostych spodniach. Jeśli jest to zbyt zachowawcze dla ciebie - wybierz sobie młodość spodnie bananowe . Spróbuj wybrać takie modele spodni, które będą pasować ciasno w talii i do połowy ud. To optycznie sprawi, że twoje nogi będą szczuplejsze. A jeśli do takich spodni dodasz buty na obcasach - będziesz po prostu nieodparty. Miłym dodatkiem do sukienki będzie lekka tunika, w talii obszyta szerokim pasem.

Modne spodnie dla pełnych dziewczynek mogą być również zauzhennymi poniżej, wbrew powszechnej opinii, że ten styl nie nadaje się do pełnego. Co prawda, powinieneś wybrać modele, które nie mieszczą się znacznie poniżej kolan i pozostają nieco za darmo. Spodnie te muszą wybrać odpowiedni top: góra, bluzka lub bluzka powinna kończyć się na wysokości bioder.

Również w żadnym wypadku nie należy iść do skrajności. Ogromne bezkształtne spodnie nie malują pełnych dziewczyn w taki sam sposób jak te obcisłe. Spodnia spódnica będzie bardzo interesującą opcją. I nie zapominaj o spodniach z jarzmem w talii.

Kolory takich elementów odzieży mogą być dowolne: wyglądają dobrze, a ciemne i jasne odcienie. Ale przy wydrukach i rysunkach powinieneś zachować ostrożność: mogą wizualnie dodać ci dodatkową objętość.

Które spodnie do noszenia pełne 1Które spodnie do noszenia pełne 2Jakie spodnie do noszenia pełne 3
Jakie spodnie do noszenia pełne 4Jakie spodnie do noszenia pełne 5Które spodnie mają nosić pełne 6
Jakie spodnie nosić pełne 7Które spodnie mają nosić pełne 8Jakie spodnie noszą pełne 9