Zbliżanie się do upragnionego urlopu często stawia nas przed nierozwiązywalnymi zadaniami - gdzie tym razem wybrać się na wakacje? Który kraj odwiedzić? Czy nadszedł czas, aby zacząć ubiegać się o wizę? Ale możesz się zrelaksować, a nie za granicą, ale blisko, blisko, obok. W Rosji, po prostu wiele pięknych i ciekawych miejsc, w których możesz spędzić zarówno długie wakacje, jak i krótki weekendowy weekend. Gdzie zatem odpocząć, jeśli mieszkasz w Rosji?

Odpoczywamy na przedmieściach

Najłatwiejszą opcją, jak wydostać się z miasta, by odpocząć, jest fala w weekend poza miastem. Gdzie udać się do Moskwy - pytasz? Opcje są po prostu masa, a najłatwiej jest iść do centrum rekreacji. Na przykład w "Bekasovo" w dzielnicy Narofominsky, Art-Usadbu Veretyevo na północy regionu lub do rosyjskiego podwórza rybackiego.

Natura regionu moskiewskiego to piękne gęste lasy, rozległe pola, czyste powietrze, rzeki rybne i jeziora. I nie myśl, że musisz pokonać tysiące kilometrów za tymi wszystkimi pięknościami - wszystko jest tutaj, obok nas.

gdzie udać się na relaks w Rosji 1gdzie udać się na relaks w Rosji 2

Odpoczynek w regionie Leningradu

Do rekreacji w pobliżu Petersburg , możesz wybrać gotowe wycieczki. Wtedy nie będziesz musiał z bólem myśleć o tym, dokąd jechać, ponieważ w regionie Leningradu jest tyle ciekawych i fascynujących. Gotowa wycieczka zabierze Cię do najważniejszych zabytków. Najpopularniejsze miejsca turystyczne w regionie Leningradu to Świątynie Carskiego Sioła, Drewniany Pierścień, Iwangorodskie Koporye i Twierdza Korela.

gdzie udać się na spoczynek w Rosji 3gdzie udać się na spoczynek w Rosji 4
Wakacje na morzu

Jeśli dusza prosi o słońce, morze i gorący piasek, natychmiast udaj się na wybrzeże morskie. W Rosji istnieją już dwa morza - Morze Czarne i Morze Azowskie, więc istnieje duży wybór, gdzie i do jakiego morza się wybrać.

Królewski odpoczynek będzie zagwarantowany, jeśli wybierzecie wakacje na Krymie - nie bez powodu wybrali go wszyscy rosyjscy carowie, po czym ich luksusowe rezydencje dumnie rozciągnęły się.

Doskonałe piaszczyste plaże w Anapa wywołają wiele pozytywnych emocji dla Ciebie i Twoich dzieci. Zabawa spoczęła w Gelendżyku. A co możemy powiedzieć o Soczi - tutaj można się zrelaksować w pełni dzięki obecności ogromnej liczby parków rozrywki, atrakcji wodnych, regularnych wycieczek słynnych śpiewaków, aktorów i muzyków.

gdzie udać się na spoczynek w Rosji 5gdzie udać się na spoczynek w Rosji 6

W Rosji wciąż jest wiele pięknych miejsc, które nie znudzą się zaskakującym turystom. Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, lepiej udać się do Karelii lub Uralu. Czy warto pędzić, aby opuścić kraj w poszukiwaniu czegoś lepszego?