Wodospad pozostawia podwójne wrażenie. Z jednej strony jest to bardzo piękne zjawisko naturalne, które dosłownie fascynuje, ale jednocześnie wodospad jest nieokiełznanym żywiołem, od którego można oczekiwać wszystkiego. Biorąc pod uwagę to i marzenia, w których widzieliście wodospad, są niejednoznaczne, dlatego należy je interpretować w kontekście innych faktów, które zostały zaobserwowane.

Jakie marzenia o wodospadzie?

Jeśli spojrzysz na przepływ wody i doświadczenie strach - Jest to symbol tego, że w rzeczywistości często wyolbrzymiacie wydarzenia, co powoduje zbyt duży niepokój. Kiedy wodospad sprawia, że ​​jesteś zachwycony, może to być ostrzeżenie, że jesteś zbyt nieostrożny. Brudny, niszczący i odpychający przepływ wody - znak, że często uciekasz od problemów, ale nie rozwiązuj ich. Sen, w którym wodospad dosłownie Cię przyciąga - ostrzeżenie, że możesz popełnić błąd, w którym tylko obwiniasz siebie.

W większości przypadków wodospad zapowiada zmiany w twoim życiu, a to może się zdarzyć w każdej dziedzinie aktywności. Marzenie o wodospadzie i słyszeć jego hałas jest symbolem tego, że wkrótce usłyszycie wiadomości, które będą dla was niespodziewane, ale przyjemne w tym samym czasie.

W twoich snach, spadasz z wodospadu i jednocześnie odczuwasz radość - jest to swego rodzaju ostrzeżenie, że pomimo tego, że jesteś osobą optymistyczną, od czasu do czasu powinieneś ocenić sytuację z "trzeźwym" spojrzeniem. Jeśli upadł w tobie uczucie horror jest odbiciem twoich doświadczeń w rzeczywistości, ale nie panikuj, ponieważ wszystko można rozwiązać szybko i bez większego wysiłku.

W jednej z książek ze snami jest informacja, że ​​gdyby wodospad był wymarzony, to w niedalekiej przyszłości będziesz mógł wyrazić siebie i swoje opanowanie. Kolejny przepływ wody obiecuje spotkanie, którego starasz się unikać przez długi czas. Piękny wodospad we śnie jest symbolem tego, że jesteś optymistą i potrafisz znaleźć radość nawet w nieistotnych drobiazgach.