Jak wiecie, mężczyźni lubią oczy, dotyczy to pierwszego wrażenia kobiety. Jak dziewczyny przyciągają uwagę facetów - oczywiście ich zewnętrzne dane i zachowanie. Zastanówmy się, jakie szczegóły wyglądu kobiety przede wszystkim przyciągają spojrzenie mężczyzny.

Na co mężczyźni przede wszystkim zwracają uwagę u kobiety?

  1. Zasadniczo pierwszą rzeczą, którą mężczyźni widzą w nieznanej kobiecie, są włosy. Niewątpliwą zaletą dziewczyny jest zadbana fryzura i dobra stylizacja. Wielu mężczyzn lubi właścicieli długich włosów.
  2. Następną rzeczą, na którą człowiek zwraca uwagę, gdy patrzy na kobietę, są jego oczy, które są prawdziwą bronią kobiety zdolną uderzać w miejscu. Spotykając dziewczynę ze spojrzeniem, możesz zrozumieć, jak bardzo mężczyzna ją lubi. Oczy - to najlepsze narzędzie dla flirtować .
  3. Wtedy spojrzenie mężczyzny może zatrzymać się na jego ustach. Jeśli kobieta jest właścicielem uroczego uśmiechu, wtedy wiele atutów jest w jej rękach.

Na co jeszcze mężczyźni zwracają uwagę przede wszystkim, to na figurę. Ktoś lubi chude, ktoś - kobiety w ciele, ale prawie wszyscy zgadzają się, że zbyt jawna odzież na kobietę nie wygląda atrakcyjnie. O wiele ciekawsze wyglądają sukienki i spódnice tuż nad kolanem i niezbyt otwartym dekoltem. Kobieca noga wygląda o wiele bardziej dochodowo na wysokich, eleganckich obcasach, ale chód natomiast powinna być pewna siebie i pełna wdzięku, a postawa - godna królowa.

Przyciąga uwagę mężczyzn i pięknej zdrowej skóry, zadbane paznokcie, umiarkowany makijaż. Po ocenie wyglądu mężczyźni patrzą na zdolność kobiety do prowadzenia rozmowy i pozostawania w miejscu publicznym. Zwykle zajmuje kilka sekund, aby dowiedzieć się, czy warto rozpocząć nową znajomość.