Kwiaty są integralną i bardzo ważną cechą każdego ślubu. Uzupełniają obrazy młodej pary, ozdabiają wnętrze, są w stanie sprawić, że ślub będzie wyjątkowy, niezapomniany, stylowy, o ile oczywiście będziesz znał zasady florystyki i podążał za nowymi trendami w projektowaniu wydarzeń.

Trendy w florystyce ślubnej 2015

Florystyka i wystrój weselny w tym roku, z naturalnością i naturalnością:

  • w modzie, beztroskie, lekko rozczochrane bukiety, które wyglądają bardzo uroczo i delikatnie nie przyciągają do siebie uwagi, ale jednocześnie nadają pomieszczeniu przytulności;
  • Oryginalność wystroju weselnego stanowią ekologiczne zestawy suszonych kwiatów, owoców, kasztanów, szyszek, gałązek jarzębiny, pałeczek cynamonu, bawełny, gałązek słownych, liści i kłosków pszenicy;
  • Trend florystyki ślubnej 2015 stał się trendem Europejski styl wyrażone w stosowaniu bukietów polnych, kwiatów hortensji, kwiatów z małymi, schludnymi pąkami, które jednak można łączyć z dużymi kwiatami - różami, kalii, piwonii, lilii.

Florystyka weselna - pomysły kwiatowe

W tym roku lakonizm panuje w modzie ślubnej, ale dekoracja ślubna tego nie wygląda na bardziej skąpa i bezbarwna. Kwiaciarnie sugerują używanie kwiatów, elementów naturalnych i towarzyszącego im wystroju we wszystkich jego przejawach. Na przykład, jeśli świętowanie odbywa się w pomieszczeniu, stoły mogą być ozdobione zamkniętymi pąkami róż w metalowych stojakach. Ślub na świeżym powietrzu będzie bajeczny, jeśli ozdobisz drzewa małymi białymi lub jasnoróżowymi komórkami, wewnątrz których umieszczone są duże pąki z wstążkami.

Florystyka bukietów ślubnych również daje upust wyobraźni, przy jednoczesnym oszczędzaniu, kompozycja konwalii, małych róż ogrodowych, chabrów, frezji i gałązek grochu wyrusza z pięknem młodej pary. Te kwiaty ogrodowe nadają się na letnie wesele. Jesień jest urocza i niezwykła będzie wyglądać w bukietach dalii, astry, karczochów, tsinii. Wiosną prawie każdą kompozycję można rozcieńczyć liliową, krokusową. Kwiaty te nie tylko wyglądają bardzo harmonijnie w rękach panny młodej, ale także świetnie nadają się na boutonnieres, ozdoby do włosów.

Jeśli chodzi o paletę kolorów pomysłów florystycznych, kolor Marsala, popularny w tym roku, skutecznie dzieli przywództwo na pastelowe odcienie, poza tym są w dobrej harmonii ze sobą.

Florystyka Ślubna 2015 1Florystyka Ślubna 2015 2Florystyka Ślubna 2015 3
Florystyka Ślubna 2015 4Florystyka Ślubna 2015 5Florystyka Ślubna 2015 6
Florystyka Ślubna 2015 7Florystyka Ślubna 2015 8Florystyka Ślubna 2015 9