Czy przygotowujesz się do oblubienicy w nadchodzącym 2015 roku? Pośpiesz się, aby dowiedzieć się, co będzie na wysokości mody w następnym sezonie ślubnym. W szczególności dotyczy to sukienek i butów modowych.

Suknie ślubne - Moda 2015

Jaka jest moda na wesela, które trzeba czekać w 2015 roku? Co przygotowuje dla nas nowy sezon ślubny? Wiele nowych i ciekawych!

Przede wszystkim poszerzyła się gama kolorystyczna sukienek dla narzeczonych. Oprócz tradycyjnej bieli (która coraz bardziej odchodzi w niepamięć), kolory pudrowe i kości słoniowej będą miały bardziej odważne kolory: niebieski, różowy, turkusowy, miętowy.

Takie ciekawe kolory w połączeniu z nietuzinkowymi spódnicami, dekoltami, kapkami i dodatkami stały się po prostu powiewem świeżego powietrza. A najbardziej ekstrawagancką wersją stały się czarno-białe suknie ślubne.

Duże zmiany zaszły w rękawach sukienek. Jeśli wcześniej nie istniały, ponieważ większość sukienek miała gorsety z otwartymi ramionami, to w 2015 r. Rękawy stały się wręcz protagonistami.

Moda na ślub w 2015 roku obejmuje długie rękawy - nie mniej niż ¾. W tym samym czasie projektanci oferują wiele opcji na rękawy: mogą być z eleganckiej koronki, tiulu nieważkiego lub z tego samego materiału, co stanik.

Jeśli boisz się, że w sukience z rękawami będzie ci niewygodnie, gorąco, że przeszkadzają ci w ruchach, możesz wybrać strój z koronkowymi ramionami, które stały się doskonałą alternatywą dla odsłoniętych ramion.

Sukienki bogato zdobione złotym lub srebrnym haftem i przejrzyste kryształy wyglądają na bogate. W tym samym czasie same spódnice, bez wyjątku, w nowym sezonie "zostały zdmuchnięte" - w miejsce puszystych pierścieni i halek pojawiły się lekkie, płynące, latające obszycia.

Innym trendem, który zyskuje coraz większą popularność jest krótka suknia ślubna lub transformator sukni. To ostatnie oznacza, że ​​możesz w jednej chwili radykalnie zmienić swój wygląd i pokazać piękne smukłe nogi.

Moda ślubna 2015 - Obuwie

Jeśli twój wybór nadal padł na białą sukienkę, wybierz odpowiednio śnieżnobiałe buty. Ich forma jednak już dawno przestała być wyłącznie klasyczna. Teraz w trendu na wysokich obcasach, w połączeniu z platformą.

Najlepsze buty można ozdobić kryształkami, cyrkoniami, koronkami, wstążkami. Ogólnie - zamieszanie dekoru w połączeniu z różnymi kolorami. Najważniejsze jest, aby dopasować kolor butów do koloru sukni.

Zobacz zdjęcia mody ślubnej w 2015 roku i wybierz niezapomniany obraz.

moda ślubna 2015 1moda ślubna 2015 2moda ślubna 2015 3
moda ślubna 2015 4moda ślubna 2015 5moda ślubna 2015 6
moda ślubna 2015 7moda ślubna 2015 8moda ślubna 2015 9