Vitacci jest znaną firmą działającą w Rosji, ale mającą włoskie korzenie. To gospodarstwo jest reprezentowane w branży mody tylko przez 7 lat, ale udało się już udowodnić, że jest tylko z najlepszej strony.

Buty damskie Vitacci

Jeśli już miałeś lub masz buty Vitacci, prawdopodobnie nawet nie spróbujesz znaleźć lepszego. To obuwie fascynuje elegancką prostotą, podziwia śmiały design, urzeka jaskrawymi kolorystycznie rozwiązaniami i, oczywiście, łapówki o niskich cenach. Zakochuje się raz na zawsze, ponieważ w każdej kolekcji jest z reguły miejsce na ulubione klasyki i oryginalne nowoczesne buty.

Plus to, że firma produkuje nie tylko obuwie, ale także akcesoria. Buty zimowe Vitacci można uzupełnić piękną torbą i rękawiczkami w tym samym stylu - to zaoszczędzi ci czasu na znajdowaniu akcesoriów i stworzeniu wyjątkowego, idealny obraz .

Kozaki Vitacci na zimę

Zimowa kolekcja tej firmy została zaprezentowana wczesną jesienią. Obejmuje on skórzane i zamszowe buty Vitacci, półbuty Vitacci - wszystkie są wykonane z naturalnych materiałów i nie pozwolą, aby ich kochanka stała się kapryśną zimą.

Zimowe buty damskie marki Vitacci powstają z uwzględnieniem trendów mody:

  • na szorstkich podeszwach "ciągnika" są modele - te buty dobrze pasują do codziennych ubrań, są wygodne i wygodne;
  • udekoruj zimową kolekcję butów z futrzanymi wstawkami - futro - ulubieniec w dekorze w nadchodzącym sezonie, jak buty można nosić z puchową kurtką i futrem;
  • są buty z klamrami, sznurowadłami i zamkami - takie elementarne elementy wyglądają bardzo stylowo i podchodzą do różnych stylów w ubraniach;
  • przyciąga uwagę buty ze skóry, które naśladują skórę gadów - ten trend nie spieszy się z wychodzeniem z mody, podkreśla wyrafinowanie i seksualność kobiet;
  • stabilny obcas - o tym wiele kobiet marzy, projektanci firmy ucieleśniają życzenia życia - teraz poczujesz się atrakcyjny i swobodnie w biurze, na spacerze lub na imprezie.

Kolorystyka jest również dobrze reprezentowana - możesz wybrać zabawne czerwone buty, lakoniczną czerń, praktyczny brązowy, niezwykły niebieski, zielony lub terakotę.

buty vitacci1buty vitacci2buty vitacci3
buty vitacci4Buty vitacci5buty vitacci6
buty vitacci7buty vitacci8Buty vitacci9