Nie jest tajemnicą, że imperium marki Victoria's Secret jest prawodawcą standardów kobiecego piękna. Wszystkie modele, które zwalczają agencje modelek z ich pięknem, charyzmą i niesamowitą pracowitością prędzej czy później okazują się być potencjalnymi elektorami reżyserów castingowych Victoria's Secret.

Przez 16 lat imperium piękna zaprezentowało światu kilka "aniołów", godnych uznania za wzór kobiecości i seksualności. Stephanie Seymour i Karen Mulder byli jednymi z pierwszych, którzy podbili serca fanów marki, a następnie zostali zastąpieni przez zmysłową Giselle, nadającą ton nowemu stylowi dla pasm spalonych pod słońcem. Ostatnio gwiazdą występów była Candice Swainpole, można ją słusznie nazwać anielską: promienny uśmiech, niebieskie oczy i słoneczny odcień włosów, podbił więcej niż jedno ludzkie serce.

Ангелоподобные посланницы Victoria’s Secret являются эталоном мира моды Victoria's Secret kontynuuje poszukiwanie "aniołów" wśród modeli

Typy Victoria's Secret nie ograniczają się do pewnego kanonu piękna, reżyserzy castingów ciągle szukają nowych twarzy i typów: atletyczna Alessandra Ambrosio, fatalna i namiętna Adriana Lima, anielska i delikatna Dautzen Croes, Anna Beatriz Barros. Kto dziś otrzyma tę nagrodę?

Posągi Anioła Victoria's Secret to standard świata mody

Ten rok będzie kluczem do Imperium Tajemnicy Wiktorii, oczywiste jest, że najlepsza lista modeli wymaga rewizji i uzupełnienia! Fantastyczne bliźniaki Candles i Behati Prinslu opuściły dekret, ktoś aktywnie angażuje się w życie osobiste, więc rozpoczyna się nieoficjalne poszukiwanie nowych "aniołów"!

В декрет ушли сногшибательные близняшки Кэндис и Бехати Принслу

Zmiana formatu przeraża nie tylko reżyserów castingowych, na których spoczywa niewiarygodna odpowiedzialność, ale także fanów, którzy czekają na wspaniały pokaz z Victoria's Secret. Przypomnij sobie, że ekspozycja marki jest zawsze w centrum uwagi i, z pewnością, można powiedzieć, że daleko od bielizny przyciąga najbardziej znanych i bogatych ludzi na to wydarzenie. Demonstracja nowej kobiecej estetyki, kanonów piękna i seksapilu - aniołowie jak posłańcy stają się wzorem dla świata mody.

Стефани Сеймур, Карен Мюльдер, Жизель Бюндхен, Кэндис Свейнпол Kto jest dziś na liście z reżyserami castingowymi Victoria's Secret?

Nazwiska szczęśliwych są już znane. Pierwsi fani modelki obejrzeli pokaz słynnego Fantasy Bra. W Nowym Jorku oficjalna zapowiedź modelu, który spróbuje ręcznie robionego biustonosza ozdobionego 18-karatowym złotem. Honor zniekształcony na wystawie Victoria's Secret uhonorował Jasmine Tux, amerykańską czarną modelkę. Należy zauważyć, że dając pierwszeństwo nieznanemu modelowi, marka "za kulisami" podkreśliła swój prymat wśród kobiet VS. O modelu nie jest tak wiele wiadomo, wśród jej osiągnięć zawodowych skromnie notowana firma Gap i udział w zawodach gimnastyki sportowej. Jasmine Tux przyznała, że:

Po dopasowaniu Fantasy Bra, obudziłem się sławny!

Ryzykowny ruch Victoria's Secret z wyborem modelu nieznanego nikomu jest już dyskutowany w świecie mody. Czy nadzieje Jasmine uzasadnią, trudno powiedzieć, że stawka jest bardzo wysoka!

После примерки Fantasy Bra, я проснулась знаменитой!Жасмин представит Fantasy Bra на фэшн-шоу Victoria’s Secret в Нью-ЙоркеЧесть продефилировать на шоу Victoria’s Secret удостоилась Жасмин Тукс

Wśród najlepszych modeli nowego sezonu można znaleźć Bellę Hadid, siostrę Gigi. Kolejna rodzinna dynastia weźmie udział w pokazie VS. Zakłada się, że siostry będą działały w ramach "modeli społecznych". Każda z sióstr jest już gwiazdą, w centrum uwagi znajdują się profile Instagrama, za nimi ustanowiono godne miejsce w świecie mody - ikony stylu.

Белла Хадид

Trzecim wyborem Victoria's Secret jest - Stella Maxwell, model Nowej Zelandii. Również wybór reżyserów castingowych wydawał się fanom VS niejednoznaczny: wysokość 175 cm, co nie jest najlepsze dla top modelki, delikatnej i niesamowicie delikatnej blondynki. Co przyciągnęło ją na jej obraz? Spójrzmy na margines modelu biznesowego: dziewczyna jest otwartą lesbijką, a to dla VS okazja, aby pokazać się jako tolerancyjna i zaawansowana marka, aby rozszerzyć grupę docelową i stworzyć nowy wizerunek w świecie mody. Nawiasem mówiąc, wiadomo, że Stella miała powieści z takimi sławnymi dziewczynami jak Miley Cyrus i Kristen Stewart. Podobne historie dodadzą pikanterii jej wizerunkowi w nadchodzącym programie.

Стелла Максвелл Czytaj także
  • Bella Hadid zaprzeczyła ponownemu zjednoczeniu z The Weeknd
  • Bella Hadid i The Weeknd zakochali się w Coachelli
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell są widziane razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem

Czwarta wybrana to Ekaterina Grigorieva. Wybór Rosjanki na Victoria's Secret Fashion Show stał się dla wszystkich niespodzianką. Według wtajemniczonych, w 2016 roku pojawią się jeszcze dwa modele z rosyjskimi korzeniami - Valeriya Kaufman i Vita Sidorkina, wcześniej już uczestniczyły w pokazie.

Екатерина Григорьева