Gdy okazało się, że 45-letnia gwiazda filmowa Vanessa Parady zamierza poślubić ukochanego Samuela Benshetri, paparazzi podążają za nią uważnie. Na przykład wczoraj reporterzy nagrywali w swoich kamerach Vanessę, gdy wyruszyła w podróż na zakupy ze swoim narzeczonym.

Ванесса Паради и ее жених Самюэль Беншетри

Vanessa Parady i jej narzeczony Samuel Benshetri

Vanessa i Samuel są niezadowoleni z pojawienia się paparazzi

Reporterzy złapali gwiazdę filmu i jej kochankę w momencie, gdy opuścili supermarket w Los Angeles. Parady i Benshetri wynurzyli się ze sklepu z uśmiechem na twarzy, ale gdy tylko zobaczyli denerwujących paparazzi, natychmiast pokazali, że to spotkanie było dla nich nieprzyjemne. Pomimo takiej reakcji celebrytów, reporterom udało się zrobić kilka zdjęć z Vanessą i Samuelem. Ze zdjęcia widać, że kochankowie ubrani na zakupy w supermarkecie są bardziej wygodni niż seksowni i modni. Na 45-letniej aktorce można było zobaczyć szare sportowe spodnie, jasnoniebieską pikowaną kurtkę, szalik z jasnego tonu i czarne buty na szorstkich podeszwach. Niestety, makijaż oczu Parady nie był widoczny, ponieważ podróżowała w okularach od słońca. Jeśli chodzi o fryzurę, to Vanessa nie uciekła się do manipulacji stylistami, ale po prostu wbiła włosy w kok.

Ванесса Паради

Vanessa Parady

Jej towarzysz również nie nosił smokingu do sklepu, ale ubrany w czarne sportowe spodnie, wydłużony płaszcz z dwurzędowym zapięciem i śnieżnobiałe trampki. Jeśli chodzi o dodatkowe akcesoria, możliwe było rozważenie dzianinowego czarnego kapelusza i okularów na człowieku.

Ванесса и Самюэль в Лос-Анджелесе

Vanessa i Samuel w Los Angeles

Niemal natychmiast po tym, jak zdjęcia znalazły się w Internecie, w prasie pojawił się wywiad z bliską przyjaciółką sławnej aktorki, która powiedziała, że ​​Parady nigdy nie kochał paparazzi:

"Vanessa jest cudowną osobą i uwielbia ciche, samotne życie. Znam ją od wielu lat i za każdym razem, gdy niespodziewanie napotyka reporterów, zaczyna się bardzo denerwować. Nie raz aktorka przyznała mi, że nie lubi nadmiernej uwagi, zwłaszcza gdy nie jest na niego gotowa. Kiedy aktorka spotyka się z paparazzi, Vanessa zaczyna się bardzo denerwować, ponieważ uważa, że ​​wszystkie te zdjęcia, umieszczone w gazetach i Internecie, wyglądają potwornie. "
Ванесса не любит папарацци Czytaj także
  • Lily-Rose Depp i Ash Stajmest rozstali się po dwuletnim romansie
  • Vanessa Paradis poślubia swojego ukochanego Samuela Benshetri
  • Vanessa Parady i Samuel Benshetri po raz pierwszy wyszedł

W lipcu Vanessa i Samuel staną się mężem i żoną

O powieści Benshetri i Parady stał się znany w 2016 roku. To wtedy dziennikarze byli w stanie naprawić aparaty Samuela, spacerując z Vanessą. Nic niezwykłego w ich związku nie było i wyglądali jak najbardziej zwyczajna para zakochana. I tak, pod koniec 2017 roku Benshetri i Paradis ogłosili przyszły ślub. Uroczystość odbędzie się 19 lipca i, jak mówią insiders, zapowiada się bardzo bujnie. Ceremonia odbędzie się na jednej z wysp należących do Francji. Tam Vanessa i jej kochanek wynajmują luksusową willę, w której odbędzie się ślub i bankiet.

В июле Ванесса и Самюэль поженятся

W lipcu Vanessa i Samuel wyjdą za mąż