Różne sytuacje niezręczne zdarzają się nam z dnia na dzień. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy w Stanach Zjednoczonych można wyjść z uśmiechem, który mieszkańcy tego kraju postrzegają jako znak grzecznościowy, wtedy ta metoda często nie daje takich samych rezultatów. Jak możesz wyjść z kłopotliwej sytuacji, nie tracąc swojej reputacji?

Dziewczęta w niezręcznych sytuacjach często zachowują się głupio - albo zaczynają się śmiać histerycznie, albo się rumienią, albo zaczynają się jąkać i gubić się w słowach. Dlatego najtrudniejsze pytanie dla kobiety - co robić w niezręcznej sytuacji? W zależności od tego, co dokładnie się stało, jedna z poniższych opcji może bardzo pomóc:

Przetłumacz wszystko w żart

Powiedzmy, że nie usłyszałeś tego, co ci powiedzieli, powtórzyłeś, ale nie usłyszałeś więcej. Informacje są ważne i nie można ponownie pytać po raz trzeci. W tym przypadku możesz się śmiać: "Przykro mi, jestem dzisiaj trochę głuchy. Czy możesz powtórzyć to jeszcze raz? " Lub: "Chciałem zrobić minę, jakbym zrozumiał, ale moje sumienie by mi nie pozwoliło. Powtórz, proszę! ".

Poruszaj się tak szybko, jak to możliwe

Załóżmy, że opuściłeś szpital i zapomniałeś zdjąć pokrowce na buty. I tak, idąc ulicą, zauważasz, że wszyscy zwracają się do ciebie, dopóki nie zrozumieją, o co chodzi. W takim przypadku powinieneś się uśmiechnąć do siebie, zdjąć ochraniacze na buty, gdzie jesteś i jak najszybciej odsunąć się od oczu innych.

Przeprosić i wyjaśnić sytuację

Wyobraź sobie sytuację: dochodzisz do nowej pracy i widzisz dziewczynę z wypukłym brzuchem. W procesie komunikacji gratulujesz jej przyszłego macierzyństwa ... ale ona jest po prostu gruba i strasznie ją obraziłeś. Przeproś i wyjaśnij, że w każdej osobie jesteś gotowa na spotkanie z kobietą w ciąży, ponieważ sam strasznie chcesz mieć dzieci.

Niezręczna sytuacja w życiu, w seksie i ogólnie w czymkolwiek jest ważna, aby nauczyć się przezwyciężać spokojną twarz, nawet jeśli czujesz się bardzo nieswojo. Traktuj to z humorem - z kim to się nie zdarza!