Grzywka - element włosów, który nadaje całemu obrazowi kobiety tajemniczość, żartobliwość i pełny wygląd. Powszechnie wiadomo, że skrócenie i przerzedzenie huku odbywa się znacznie częściej niż główna fryzura. Prowadzi to do stałych wizyt u fryzjera, marnowania czasu i pieniędzy. Jednak istnieje prawdziwa okazja, by zrobić bang w domu.

Gdzie zacząć?

Nie twierdz, że ten pomysł wymaga pewnych umiejętności, ale nadal możesz je zdobyć. Tak więc, wskazówki, jak wykonać przekazanie ręki własnymi rękami, bez uciekania się do usług fryzjera:

 1. Najpierw musisz umyć i wysuszyć włosy, ponieważ loki mają tendencję do "odbijania się" i możesz stać się właścicielem niezręcznie krótkiego huku.
 2. Złożenie grzywki zwykłymi nożyczkami nieco komplikuje cały proces, muszą być bardzo ostre i długie. Jeśli regularnie przeprowadzasz takie manipulacje w domu, lepiej kupić specjalne nożyczki do cieniowania.
 3. Oddziel grzywkę od głównej fryzury i zabij przeszkadzające włosy.
 4. Jeśli loki się zwijają, wskazane jest pozostawienie marginesu kilku centymetrów.
 5. Proste uderzenia z przerzedzaniem trzeba ciąć, trzymając narzędzie pod kątem 45 stopni i małych pasm.

Jak zrobić filigranowe huki?

 1. Oddzielone od większości włosów, loki na uderzenia światła powinny być zwilżone i zaczesane tak, aby zakrywały czoło.
 2. Jak zrobić bang bang 1
 3. Podzielić pasma na trzy części i rozpocząć cięcie od środka. Dzięki temu poziom całej grzywki będzie taki sam. Ta zasada odnosi się do przypadku, gdy chcesz zrobić długi huk z lekko filirovkoy i powinno być proste.
 4. Jak zrobić przerzedzanie huk 2
 5. Aby uzyskać filigułę, podziel grzywkę na trzy części i, na przemian przekręcając je w wić, wbij krawędzie głęboko we włosy, trzymając nożyczki ściśle w pionie.
 6. Jak zrobić trik grzywki 3
 7. Jeśli trzeba pochylone huki z przerzedzaniem, a następnie w środkowej części grzywki, musisz wyznaczyć kąt nachylenia, a następnie wyciąć prawą i lewą część zgodnie z nią.
 8. Jak zrobić filigranową grzywkę 4

Postępując według tych prostych zasad, a także będąc cierpliwym i ostrożnym, możesz osiągnąć niesamowite rezultaty. Najważniejsze - nie spiesz się i nie odetnij natychmiast wszystkich włosów na pożądaną długość. Umożliwi to dostosowanie długości i przerzedzania huku we właściwym kierunku, a wynik końcowy na pewno Ci się spodoba.

Po opanowaniu tej techniki można zaoszczędzić znaczną ilość wolnego czasu, która jest wydawana na regularne wizyty u fryzjera i pewna ilość pieniędzy, a takie oszczędności w żaden sposób nie wpłyną na twój wygląd.