Kilka lat temu nastąpiła rewolucja w branży mody: świat widział wysokie, smukłe modele z oryginalnymi długimi grzywami, geometrycznie wykute na wybiegach, jakby zostały stworzone nie przez fryzjera, ale przez architekta pracującego nad poważnym projektem. Od tego czasu fala prostych grzywek ogarnęła świat: dziewczęta rzucili się do swoich mistrzów, by uosabiać coś podobnego do tych modeli patrzących na nich spod grubych długich grzywek z błyszczących czasopism.

Prosta grzywka tak lubiana przez dziewczyny, że nadal jest istotna, pomimo tendencji natury.

Rodzaje prostych uderzeń i kształtu twarzy

Klasyczne proste grzywki nie są odpowiednie dla wszystkich typów twarzy, więc zanim zdecydujesz się na taką fryzurę, lepiej wybrać jedną z jej opcji zgodnie z ich zewnętrznymi danymi.

  1. Proste uderzenia w okrągłe i trójkątne twarze. Takie osoby nadają proste uderzenia brwiom, ponieważ nie pokryje większości jej twarzy. Chubby lepiej całkowicie zrezygnować z grzywki, ale jeśli chcesz zrobić nową fryzurę, możesz wybrać tę opcję grzywka, lub prosto w formie łuku, gdy twarz jest bardziej otwarta. Dla dziewcząt o trójkątnych twarzach, proste grzywki są również nieco wyższe niż brwi.
  2. Prosta grzywka dla owalnej i diamentowej twarzy. Tego typu twarze są prostą frędzlą z korony, tk. Długość twarzy umożliwia "kradzież" grzywki o nieco więcej miejsca niż jest to możliwe w przypadku innych form twarzy. Gwałty w tych przypadkach mogą nawet zamknąć brwi.
  3. Proste uderzenia o kwadratową i trapezową twarz. Dziewczęta z wyraźnymi kośćmi policzkowymi, tworzącymi kształt kwadratu lub trapezu, pasują do długiego huku, lekko zakrywając brwi. Jeśli zostanie skrócona, pojawią się trzy poziome linie: podbródek z dolnymi kośćmi policzkowymi, brwiami i grzywką. Należy tego unikać, więc spróbuj stworzyć ukośne linie w makijażu i fryzurach: grzywka może być lekko zaokrąglona w dół, gdy części boczne są krótsze niż środek.

Wieczorne fryzury z prostą grzywką

Dzięki prostym trzaskom można wykonać różne fryzury: niektóre z nich pozwalają pozostawić grzywkę w takiej formie, w jakiej jest, podczas gdy inne modyfikują ją nieco.

Babette. Ta fryzura wygląda bardzo efektywnie na prostych grzywach: oddziela część włosów od korony i tyłu głowy. Odsuwając się 5-6 cm od wierzchołka, załóż poduszkę z piankowej gumy na włosy, tak aby pasmo włosów oddzielone w wigilię leżało na nim. Następnie weź ten kawałek, wymieszaj go w kilku etapach: najpierw najniższy, potem środkowy i na końcu górny. Rozłóż to włókno równomiernie na rolce, przymocuj włosy suszarką do włosów i zabezpiecz pasma boczne ukradkiem. Grzywkę można wstępnie osuszyć suszarką do włosów, a aby uzyskać idealnie gładką linię, należy użyć płaskiego żelaza na końcu. Możliwe jest również przestawienie grzywki na bok i dekorowanie babetty brzegiem, tak jak zrobił to Paris Hilton.

Shell Oddziel pasmo włosów od korony i karku. Następnie pozostała, główna część włosów, skręca grzbiet uprzęży tak, aby można było w niej ukryć końce włosów. Przymocuj uprząż za pomocą ukrycia, a następnie bouffant na korzeniach oddzielonych pasmem dzień wcześniej. Następnie starannie ukryj z nią wszystkie nierówności uprzęży i ​​ukryj końce pasma w opasce i zapnij je ponownie niewidocznymi.

W mocy Madonny. To bardzo prosta fryzura: weź lokówkę o dużej średnicy i odsuń od siebie grzywkę i pasma boczne. Następnie przekręć końce włosów od tyłu, a fryzura jest gotowa.

Eleganckie loki. Pozostawiając grzywkę nietkniętą, skręć końce włosów na lokówce lub lokówce o dużej średnicy. Następnie umieść swoje loki palcami, aby wyglądały naturalnie i spryskaj je lakierem.

Jak umieścić prosty bang?

Układanie z prostymi uderzeniami nie jest zróżnicowane: grzywka może być idealnie prosta i ukośna. Stylizacja odbywa się na czystych, wilgotnych włosach za pomocą średniej pianki do włosów.

Jak zrobić idealny bang prosto? Weź dwie szczotki: z okazjonalnymi zębami i okrągłymi z krótkimi włoskami. Za pomocą pierwszego pędzla przeczesuj grzywkę w kierunku strumienia powietrza suszarki do włosów, zmieniając pozycje, jak bicie włosów. Kiedy grzywka zostanie wysuszona, weź okrągłą szczotkę, a ottyagya za pomocą jej włosów, wyślij strumień gorącego powietrza. Potem możesz użyć żelaza.

Jak położyć grzywkę na boku? Weź okrągłą szczotkę, nawiń brzegi po jednej stronie i wysusz w tej pozycji suszarką do włosów. Po tym zostaw grzebień i suszyć grzywkę swobodnie, kierując suszarkę w lewo lub w prawo (w zależności od tego, w jaki sposób układasz).

stylizacja z prostą grzywkąprosty ruch na owalną twarzjak umieścić prosty bang
proste uderzenie w okrągłą twarzwłosy wieczorowe z prostą grzywkąjak zrobić idealnie prosto
rodzaje prostych grzywproste uderzenia w brwiproste uderzenia od góry