Macierzyństwo to szczęśliwy czas w życiu każdej kobiety. Nigdy matka i dziecko nie są tak zjednoczone jak podczas ciąży i późniejszego karmienia piersią. Jednak ten okres często może zostać przyćmiony przez pojawienie się laktostazy - zatrzymanie mleka w przewodach gruczołów sutkowych. Na szczęście istnieje szybki sposób radzenia sobie z dyskomfortem - za pomocą maści i żelu Traumeel.

Dlaczego lek Traumel?

Objawy laktostazy pojawiają się dość ostro. Jednocześnie powstaje ból piersi , jego pieczęć i pojawienie się czerwonych plam na klatce piersiowej. W wyniku procesu zapalnego wzrasta temperatura ciała. W takim przypadku konieczne jest działanie tak szybko, jak to możliwe, ponieważ po dwóch dniach może rozwinąć się zapalenie sutków. Stosowanie preparatu Traumeel w laktozie jest najczęstszą i najbardziej zaufaną metodą leczenia. Obejmuje:

  1. Nagietek - przyczynia się do odnowy i regeneracji tkanek.
  2. Witch hazel - łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia.
  3. Echinacea - służy jako środek antyseptyczny.
  4. Rumianek - działa jak naturalny środek przeciwbólowy.
  5. Arnika - działa tonizująco.
  6. Żywokost - zwiększa przepływ krwi do dotkniętego obszaru.
Formy dawkowania

Lek do użytku zewnętrznego wytwarzany w postaci maści i żelu. Maść Traumeel z laktostazą nakłada się grubą warstwą na całą powierzchnię gruczołu mlekowego, pierś masuje się do brodawki, zabieg ten przeprowadza się trzy razy dziennie. W czasie laktostazy żel Traumeel nakłada się cienką warstwą i potęża masującymi ruchami, np. Maścią, w kierunku brodawki, trzy razy dziennie.

Gwarantowany wynik

Pozwól, aby poinformować o stosowaniu leku Traumeel z ocenami laktostazy licznych kobiet, które z powodzeniem stosowały go podczas karmienia piersią. Maść i Traumeel Gel okazały się niezawodnymi lekami, godnymi zaufania do domowej apteki.