Karmienie na górze Marzeniem każdej kochającej matki jest karmienie go mlekiem matki po urodzeniu. Dla niej i okruchów jest to nie tylko proces fizjologiczny, ale także sakramentalny, pozwalający ustanowić ścisły związek psychologiczny i duchowy między rdzennymi mieszkańcami. Dlatego Twój nastrój, spokój Twojego dziecka i, oczywiście, komfort obojga zależy od tego, w jaki sposób otaczasz sam proces karmienia piersią. W tym przypadku najlepiej dopasowany jest specjalny top do karmienia, który może zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających matek.

Co to jest? karmienie ubrań ?

To akcesorium bardzo różni się od zwykłych biustonoszy. Rozważ jego główne cechy:

  1. Taki stanik -top do karmienia wykonany jest z elastycznej tkaniny i nie zawiera wgłębień, które mogą wbić się w skórę i powodować dyskomfort dla matek karmiących.
  2. Jeśli potrzebujesz karmić dziecko, po prostu pchnij miseczkę na bok i zwolnij pierś. Można to zrobić jednym ruchem, co jest bardzo wygodne w przypadku braku czasu.
  3. Karmiący piersią najlepiej nadaje się dla właścicieli małych i średnich piersi, ponieważ nie obsługuje dużych gruczołów mlecznych. Ale produkt sprawdził się idealnie podczas nocnych karmień. Jeśli jednak matka karmiąca ma dużą pierś, nie powinieneś się denerwować. Niektórzy producenci, tacy jak FEST, Tonus Elast, Flammber produkują specjalne modele dla tych, którzy mogą być dumni z imponującego biustu. Różnią się od zwykłych blatów tym, że w odróżnieniu od zwykłego cięcia produktu na krzyż, co ułatwia dostęp do klatki piersiowej, gorsety są wykonane z dodatkową okrągłą podporą klatki piersiowej, na szerokim pasku lub na klipsie.

Top do karmienia jest w różnych rozmiarach:

  • S (obwód klatki piersiowej 82-85 cm);
  • M (obwód klatki piersiowej 86-89 cm);
  • L (obwód klatki piersiowej 90-93 cm);
  • XL (obwód klatki piersiowej 94-97 cm);
  • XXL (obwód klatki piersiowej 98-102 cm).
Karmienie top1Góra do karmienia2Góra do karmienia3
Top do karmienia4Góra do karmienia5Karmienie top6