bluzeczki dla nastolatek Nie zauważyłeś, jak dorastała twoja córka. I przypadkowo zwrócił uwagę na jej lekko zaokrąglone gruczoły sutkowe. Czas zacząć rozmowę o właściwym wyborze bielizny dla nastolatków. Oczywiście, aby działać w tym przypadku musi być delikatnie, aby nie zranić wrażliwych, już zaniepokojonych zmianami młodej księżniczki. Teraz potrzebuje udziału i wsparcia mamy bardziej niż kiedykolwiek. Musi prawidłowo wyjaśnić dziecku, że właściwy dobór stanika i majteczek zależy nie tylko od jej komfortu, ale także od dalszego zdrowia i harmonijnego rozwoju. Wiele dziewcząt, patrząc na swoich kolegów z klasy, wymaga od rodziców, aby kupili im piękny koronkowy biustonosz z piankowymi miseczkami i sztywnymi kośćmi - oczywiście, nie jest to najlepszy wybór dla rosnącego ciała. Aby dać pierwszeństwo lepszym modelom bezszwowym wykonanym z naturalnych tkanin. Idealnie byłoby, gdyby dziewczęta, których piersi ledwie zaczęły rosnąć i jeszcze nie doszły do ​​pierwszego, a nawet drugiego, tę część toalety kobiecej najlepiej zastąpić szczytem.

Dlaczego potrzebujemy bluzki dla nastolatek?

Smukłe, kruche ciało młodej dziewczyny i ekstrawagancka bielizna - niedopuszczalne połączenie. Dla dziewcząt w wieku dojrzewania istnieją specjalne linie bielizny, wiodące miejsce, w którym przyznawane są na szczyty. To rodzaj skróconych T-shirtów z zakładkami na wkładki i bez nich. Przeważnie wszystkie produkty tego typu wykonane są z naturalnych oddychających tkanin, które nie ocierają delikatnej skóry dziecka i nie powodują podrażnień.

Topy dla dziewczynek mogą być sportowe lub mieć powściągliwy lakoniczny wzór. Oczywiście nie ma miejsca na modele z zabawnymi rysunkami i innymi elementami "dziecinności" w asortymencie produktów. Najczęściej projektanci oferują młodym księżkom produkty o lekkich motywach kwiatowych, geometrycznych nadrukach lub całkowicie monochromatycznych.

Godne uwagi jest to, że zarówno sportowe, jak i zwykłe topy dla dziewczynek nie mają sprzączek od tyłu i ubierają się nad głową, co znacznie upraszcza życie ledwie dorosłego dziecka, które musi jedynie nauczyć się obsługi skomplikowanej klamry na kobiecym staniku.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że nastolatki nie mają twardych kości i piankowych podkładek dla nastoletnich dziewcząt. Takie połączenie jest wysoce niepożądane dla tych, którzy jeszcze się nie uformowali gruczoły sutkowe. Warto jednak pamiętać, że młode księżniczki szybko się rozwijają, więc bielizna dla nastoletnich dziewcząt, w tym bluzki, powinna być regularnie aktualizowana, aby pasowała do wielkości i wieku. Ponadto ważne jest, aby nie przegapić momentu, w którym temat będzie wymagał zastąpienia pełnym stanik.

bluzeczki dla nastolatek 1bluzeczki dla nastolatek 2Topy dla nastolatków dziewcząt 3
bluzeczki dla nastolatek 4Topy dla dziewcząt nastolatków 5bluzeczki dla nastolatek 6
bluzeczki dla nastolatek 7bluzeczki dla nastolatek 8bluzeczki dla nastolatków 9
bluzeczki dla nastolatek 10topy dla nastolatek 11bluzeczki dla nastolatek 12