Myśliciele wszystkich czasów i narodów podkreślali moc myśli i słowa. Potwierdzenie tego można znaleźć w świętych księgach każdej religii: zarówno wschodni mędrcy, jak i zachodni uczeni twierdzą, że to myśli mogą doprowadzić do pożądanej sytuacji. Nasze wewnętrzne przekonania z pewnością znajdą odzwierciedlenie w wydarzeniach rzeczywistości. Dlatego pozytywne nastawienie do sukces - jest podstawą każdego zwycięstwa.

Psychologiczne podejście do sukcesu

Duch sukcesu dla kobiet i mężczyzn nie jest inny. Zarówno ci, jak i inni mogą używać pozytywnych myśli w celu osiągnięcia rezultatów. Pamiętaj o życiu Arnolda Schwarzeneggera: kiedy wprowadził się do sportu, został Mr. Olympia; kiedy zdecydował się opanować film - stał się najpopularniejszym aktorem swoich czasów; kiedy poszedł do polityki, został burmistrzem Kalifornii! I stałby się prezydentem Stanów Zjednoczonych, gdyby ich prawo nie zabraniało kandydatom, którzy nie urodzili się w kraju, ubiegania się o to stanowisko.

Za wszystko, co mu zabrano, osiągnął niespotykane wyżyny. Arnold wielokrotnie wyrażał swój sekret w wywiadzie: wielokrotnie zastanawiał się nad pożądaną sytuacją, wyobrażając sobie najlepszy przebieg wydarzeń. Kiedy nadszedł czas działania, nigdy nie wątpił w sukces na sekundę, a szczęście na pewno było po jego stronie.

Jak ustawić podświadomość, aby odniosła sukces?

Nabierz zwyczaju noszenia notebooka, w którym zapisujesz wszystkie swoje negatywne i pozytywne przemyślenia na temat wydarzenia, w którym potrzebujesz sukcesu. Gdy lista jest już gotowa, weź pod uwagę wszystkie lęki i negatywne przekonania, przeformułuj je na pozytywne i za każdym razem nie pozwól sobie myśleć o tym, co złe, zastępując "niewłaściwą" myśl "właściwą" myślą. Kiedy stanie się nawykiem, zobaczysz swoje mocne strony i uwierzysz w swój sukces. Jest to niewzruszona wiara, która pozwala osiągnąć jakikolwiek wzrost!