System rozwoju miast wymaga wysokiej jakości personelu. Outstaffing - to nie jest znane wielu, ponieważ mamy tę działalność dopiero od 2000 roku, ale szybko się rozwija. Przedsiębiorstwo, rekrutujące pracowników, znacznie ułatwiło życie wielu dużym korporacjom.

Co to jest outstaffing?

Definicja outstaffingu jest niedrogą okazją do wykorzystania personelu innych przedsiębiorstw do własnych celów wraz z zawarciem umowy tymczasowej. Jego zadania to:

 1. Usuwanie ładunku z działu zasobów ludzkich.
 2. Lepsza kontrola zasobów ludzkich.
 3. Zmniejszenie liczby pracowników obsługi technicznej.
 4. Zmniejszenie obciążeń finansowych dla przedsiębiorstwa, ale zwiększenie wynagrodzenia pracowniczego.

Standardowa koncepcja outstaffingu personelu obejmuje pełną kontrolę nad rezerwą pracownika. Organizatorzy ponoszą odpowiedzialność za wydanie:

 • umowa o pracę;
 • karty wynagrodzeń;
 • zasoby pieniężne;
 • potrącenia do urzędu skarbowego.
outstaffing staff

Dlaczego potrzebujesz dystansu?

Na całym świecie outstaffing personelu zyskuje popularność ze względu na jego organizację. Przedsiębiorcy czerpią korzyści ze sfer organizacyjnych i ekonomicznych, ponieważ ludzie, którzy do nich przychodzą, są już zorganizowani i znają swoją działalność. Według statystyk, obecnie 7 na 10 firm decyduje się na outstaffing service, ponieważ jest to wygodne. Przedsiębiorstwo musi jedynie monitorować jakość wykonanej pracy.

Cechą wyróżniającą przyciąganie przedsiębiorców jest redukcja czasu na dodatkowe usługi, które nie są istotne dla promocji firmy. Oni również uciekają się do niego w następujących przypadkach:

 • niemożność kontroli nad personelem;
 • oszczędność pieniędzy dla firmy;
 • redukcja płatności podatków.

Outsourcing i outsourcing - różnice

Podobne imiona mają różne znaczenia. Outsourcing i outsourcing są różne w sposobie obsługiwania ludzi. Outsourcing zajmuje się niezwiązanymi z podstawowymi funkcjami firmami i wybiera pracowników w jednym miejscu. Jego "przyjaciel" ma prawo do wycofania pracownika w dowolnym miejscu. Natomiast te dwie koncepcje obejmują również:

 • forma świadczenia pracy jest stała, tymczasowa;
 • organizacja personelu jest oficjalna, nieoficjalna;
 • wykonywanie obowiązków - papier, ciężki, praca fizyczna;
 • płace - za przepracowany czas, na fakt wykonanej pracy.
outstaffing co jest

Outstaffing - zalety i wady

Ta działalność jest nadal krucha w szeregach popularnych firm i dlatego ma swoje zalety i wady. Outsourcing dla pracownika jest okazją do zarobienia więcej dzięki oficjalnemu pośrednictwu w pracy. Organizatorzy pilnie zmagają się z pojawiającymi się problemami i starają się debugować cały proces pracy w najdrobniejszych szczegółach. Firmy z dobrymi rekomendacjami i dużym przepływem klientów redukują wady do zera.

Outstaffing - zalety

Przedsiębiorstwa, takie jak pracownicy, zwracają uwagę na zalety outstaffingu, ponieważ każdy dąży do własnego celu. Firmy muszą skrócić czas poświęcany na poszukiwanie pracowników i płatności gotówkowe, a pracownicy szukają trwałych i dogodnych warunków oraz akceptowalnego wynagrodzenia za swoją pracę. Outstaffing - co to jest, każdy powinien wiedzieć, ale przede wszystkim jego zalety:

 1. Obniżenie funduszu wynagrodzeń dla firmy, zwiększenie wynagrodzenia pracowniczego dla pracowników.
 2. Brak kontroli bezpieczeństwa i formalności związanych z rozmieszczeniem personelu.
 3. Wyszukiwanie personelu nie zajmuje dużo czasu.
 4. Zamykanie miejsc pracy z tymczasowymi obowiązkami.
 5. Ograniczenie rotacji personelu.
 6. Optymalizacja zatrudnienia.

Outstaffing - minusy dla pracownika

Wszystkie typy outstaffingu wiążą się z pewnym ryzykiem dla pracownika, który zdecydował się na pracę w tym obszarze. Przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu należy sprawdzić na własne oczy wszystkie ewentualności.

 1. Pozbawienie świadczeń i rozwój kariery .
 2. Czasami niestabilne i niskie płace.
 3. Ryzyko popadnięcia w niehonorowe firmy, które niepoprawnie określają warunki pracy i tym samym zawierają fałszywe umowy.
outstaffing to

Rodzaje outstaffingu

Duże firmy wiedzą, że lepiej oddać swoich pracowników do godnej firmy, niż utrzymać ich we własnym interesie. Outsourcing pracowników obejmuje dwie metody:

 1. Dzięki doborowi personelu. Poszukuje osób zatrudnionych na stałe lub tymczasowo.
 2. Bez wyboru. Usunięcie już wydanych pracowników do innej organizacji na czas określony. Takie przeniesienie następuje po zawarciu tymczasowej umowy.

Jak zarabiać na outfingu?

Teraz zapotrzebowanie na personel serwisowy może stać się dobrym biznesem przy minimalnym kapitale startowym. Zapewnienie outstaffing, z odpowiednim podejściem i jasne, zgodnie z planem na miesiąc płaci za pierwszą inwestycję. Warto pamiętać, że wybór pracowników powinien zaczynać się tylko w mieście o dobrej populacji, co najmniej 200 tys. Osób.

Zacznij przestrzegać komercyjnego planu.

 1. Kapitał początkowy wynosi nie mniej niż dwadzieścia tysięcy rubli.
 2. Otwieranie indywidualna przedsiębiorczość , dalsza ponowna rejestracja w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością.
 3. Szukaj personelu w rezerwie.
 4. Szukaj przedsiębiorstw, które potrzebują pracowników i zawierają z nimi umowy dotyczące selekcji personelu.

Nie szczędź pieniędzy na reklamę. Pomocne mogą być tylko rozpowszechniające się informacje o nowej firmie. Oferuj zniżki dla nowych firm, zaskoczenie, a potem wszystko pójdzie pod górę. Najważniejsze jest prawidłowe wydawanie budżetu początkowego i zainwestowanie pierwszego zysku w rozwój. Nie jest konieczne zatrzymywanie się w jednym przedsiębiorstwie i ustalony zysk, właściwa organizacja procesu pracy doprowadzi do szybkiego zwrotu z inwestycji.