Jeśli chodzi o udaną sesję zdjęciową, nie ma ograniczeń co do tego, jakie obrazy i style mogą być używane. Co więcej, najbardziej udane i ciekawe sesje zdjęciowe są wynikiem eksperymentów z różnymi stylami w ubraniach. Jednym z mistycznych stworzeń, które kochają wielu, jest wampir, dlatego ten wizerunek przyciąga zarówno modelki, jak i fotografów.

Jak stworzyć właściwy wizerunek wampira?

Aby uzyskać wiarygodny obraz wampira, nie musisz wkładać zbyt wiele wysiłku. Najważniejsze - wiedzieć, jakie efekty zastosować podczas stosowania kosmetyków, a także jakie kombinacje w odzieży i akcesoriach należy wybrać. Makijaż wampira na pierwszym miejscu powinien przydzielić oczy i usta. Również warto wybielić skórę Twarz, nadając jej nieco martwego wyglądu. Często używamy ciemnoczerwonej szminki, aby pokazać kontrast z białymi i ostrymi kłami.

Wybór sukni

Sukienka wampira zwykle wymaga użycia czerni, ale możesz też połączyć czerwień z różnymi ciemnymi odcieniami. To idealne miejsce na ubrania w stylu gotyckim. Aby stworzyć bardziej efektowny efekt, powinieneś nosić sukienkę z długim czarnym pociągiem. Ale możesz też wypróbować krótkie sukienki z gorsetem, ponieważ strój wampira nie musi być wykonany w starym stylu. Możesz więc spróbować nowoczesnych gotyckich strojów, które pomogą stworzyć styl nowoczesnego wampira.

Makijaż Vampire do sesji zdjęciowej należy łączyć z wybranym strojem. Pożądane jest użycie ciemnych cieni i czarnego eyelinera, które wyróżnią je i nadadzą obraz dramatu. Zaleca się również, aby nie używać jaskrawego rumienia, ale przeciwnie - ciemnego lub kilku tonów ciemniejszego i zimniejszego niż zwykle, lub też wybielić kości policzkowe za pomocą proszku.

wizerunek wampira na sesję zdjęciową 1wizerunek wampira na sesję zdjęciową 2wizerunek wampira na sesję zdjęciową 3
wizerunek wampira na sesję zdjęciową 4wizerunek wampira na sesję zdjęciową 5wizerunek wampira na sesję zdjęciową 6
wizerunek wampira na sesję zdjęciową 7wizerunek wampira na sesję zdjęciową 8wizerunek wampira na sesję zdjęciową 9