Dzisiaj problemy ze stopami są częstym powodem wyboru specjalnego obuwia. W końcu większość współczesnych kobiet spędza całkiem sporo czasu w aktywnych ruchach z obciążeniem kończyn. A jeśli w okresie zimowym i okresach międzysezonowych, zamknięte buty dobrze przymocowują nogi, a w gorącym sezonie często nie ma takich funkcji w akcesoriach. Dlatego modele profilaktyczne są uważane za obecny wybór. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku są letnie buty ortopedyczne dla kobiet. Zakup tych modeli jest często spowodowany nie tylko chorobą stóp, ale także nadmiernym zmęczeniem i zwiększonym obrzękiem. Zobaczmy, jakiego rodzaju ortopedyczne i wygodne damskie buty oferują projektantom w sezonie letnim?

Chodaki ortopedyczne . Obecnie powszechnym rozwiązaniem są modele na solidnej podeszwie z prasowanej kory dębu bez tła. Saboty ortopedyczne są dość wygodne, ale nieatrakcyjne ze względu na wygląd zewnętrzny.

letnie buty ortopedyczne dla kobiet 1letnie buty ortopedyczne dla kobiet 2letnie buty ortopedyczne dla kobiet 3

Sandały ortopedyczne . Jeśli szukasz bardziej kobiecej opcji, to najlepszym rozwiązaniem są otwarte modele, które mocują nogę wokół pięty. Sandały ortopedyczne, takie jak chodaki, są reprezentowane na podeszwie dębu. Jednak projektowanie wierzchu takich modeli jest bardziej interesujące. Projektanci oferują damskie letnie buty ortopedyczne z motywem kwiatowym, literą, anime drukuj , a także różne ozdoby.

letnie buty ortopedyczne dla kobiet 4letnie buty ortopedyczne dla kobiet 5letnie buty ortopedyczne dla kobiet 6

Wkładki ortopedyczne do butów otwartych letnich

Nie zawsze trzeba kupować ortopedyczne letnie buty, aby rozwiązać problem ich stóp. Często wystarczy mieć odpowiednią wkładkę. Najbardziej popularnym wyborem jest akcesorium wykonane z perforowanej skóry z solidnym podparciem łuku. Ponadto projektanci oferują wkładki adaptacyjne wykonane z silikonu i gumy, które podążają za linią stopy, zapobiegając zmęczeniu i obrzękom z niewygodnych butów. Jeśli masz problemy z fizjologią nóg, powinieneś kupić profesjonalne solidne akcesorium, które pomaga usunąć niedobory. Ale takie wkładki można nosić tylko po konsultacji z lekarzem.

letnie buty ortopedyczne dla kobiet 7letnie buty ortopedyczne dla kobiet 8letnie buty ortopedyczne dla kobiet 9