Z jakim drżeniem oczekujemy nadejścia lata! Lato to pora roku, kiedy możesz sobie pozwolić na wszystko i trochę więcej. Natura w tym okresie dba o nas, dając piękną opaleniznę, dojrzałą i bogatą w witaminy owoców i warzyw oraz ogromną ilość endorfin - hormonów szczęścia.

Każda szanująca się dziewczyna rozpoczyna przygotowania do sezonu letniego wczesną wiosną. Nie chodź po garderobie. Letnie zdjęcie dziewczyny to nie tylko fraza, to przyrzeczenie pewności siebie i pozytywny ładunek przez cały rok.

Modny letni wygląd

Tego lata projektanci postanowili nie ograniczać nas kolorami ani sylwetkami. Jasny niebieski, żółty, pomarańczowy, mięta i odcienie fioletu - od jasnej lawendy do promiennej orchidei (lśniąca orchidea) - zostały ogłoszone najmodniejszymi kolorami lata.

W stylowym letnim świetle obrazu mile widziane są płynące sukienki z cienkich tkanin, długie spódnice i sarafany. Miłośnicy jeansu mogą oddychać swobodnie, ponieważ mogą korzystać z wielu krótkich spodenek i bluzek w połączeniu z szyfonem. Nie ma wyjątków w kolorze: od klasycznych dżinsów po bogate kolory czerwonego pieprzu, cytrusowych pomarańczy, cytrynowej żółci i mięty, które wszyscy tak bardzo kochamy.

Nie zapomnij o akcesoriach. Trudno sobie wyobrazić kobiecy letni wygląd bez stylowych okularów. Po pierwsze, przy pomocy okularów chronimy oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym, a po drugie, nadajemy całości obrazowi. W tym sezonie modne wszystko, co można przypisać status "niezwykły". Okulary w kształcie serc, okrągłe okulary, niezwykle połączone okulary w kilku kolorach, jasny brzeg różnych materiałów, mówimy to wszystko TAK! Jeśli chodzi o ozdoby, projektanci ponownie wprowadzili modę do klipów, również trend to długie kolczyki z zawieszkami, kolczyki żyrandol, mankiety. Masywne pierścienie z piórami, kamieniami, a nawet futro mają również znaczenie tego lata. Bransoletki za dużo się nie zdarzają. Szeroki jednokolorowy lub łączony na fakturze, z tkaniny lub prawdziwej skóry, wszystkie mają miejsce.

I, oczywiście, jakiego lata szuka kobiety bez stroju kąpielowego? Modny strój kąpielowy tego lata był bikini z gorsetem gang. A jeśli jest jeszcze ozdobiony frędzlami, to zapewniamy sukces i ogólną uwagę!

Aby stworzyć bardziej romantyczny letni wygląd, nie zapomnij o pareo z czapką. Opcja wygrana-wygrana to kapelusz z szerokimi marginesami, chroniący włosy i twarz przed palącym słońcem. Ale także tego lata, Czapki Fedora , czapki i daszki.

Obrazy letnie 1Obrazy letnie 2Obrazy letnie 3
Obrazy letnie 4Obrazy letnie 5Obrazy letnie 6
Obrazy letnie 7Obrazy letnie 8Obrazy letnie 9