Lato to najlepszy czas na noszenie bluzek. Powinny być lekkie, wygodne, praktyczne, nie powodować dyskomfortu podczas noszenia. Wszystkie te wymagania spełniają letnie damskie bluzki wykonane z lnu, materiału o naturalnym i doskonałym wyglądzie dzięki specyficznej fakturze włókien. Współcześni projektanci zachwycają dziewczęta i kobiety różnorodnymi lnianymi bluzkami, dzięki czemu można ich używać do tworzenia obrazów w dowolnym stylu. Trudno sobie wyobrazić materiał bardziej akceptowalny w sezonie letnim niż len, którego popularność rośnie z roku na rok. Wysokiej jakości tkanina wygląda bardzo drogo i szlachetnie. Nawet najprostsze style bluzek z lnu zachwycają elegancją i kobiecością.

letnie bluzki z lnu1letnie bluzki z lnu2letnie bluzki z lnu3

Korzyści z bluzek z lnu

Lniane bluzki, które nie mają ograniczeń wiekowych, mają wiele niepodważalnych zalet. Być może głównym jest to, że ten naturalny materiał pozwala skórze "oddychać". Poprzez teksturowane włókna lnu powietrze wnika swobodnie, zapewniając skórze idealny mikroklimat. Ta cecha lnu zostanie doceniona w najgorętsze letnie dni, kiedy pot może być prawdziwym problemem. Właśnie dlatego, aby pełne bluzki z lnu stanowiły najlepsze rozwiązanie na sezon letni, ponieważ znają ten problem nie przez pogłoski. Niewątpliwymi liderami w tym względzie są białe bluzki wykonane z lnu, który można nazwać uniwersalnym.

Po uzupełnieniu letniej garderoby o bluzkę z cienkiego lnu, nie chcesz już wymieniać jej na przedmioty wykonane z innego materiału. Fani lniane ubrania nie zmieniaj go przez cały rok, ponieważ naturalny materiał w kontakcie ze skórą zapewnia niezrównany komfort.

Zalety tej tkaniny to cechy hipoalergiczne. Nawet najbardziej kapryśna i wrażliwa skóra reaguje korzystnie w kontakcie z tkaniną lnianą. I z całą swoją "tkliwością" len ma wysoką odporność na zużycie. Nawet codzienne noszenie w sezonie nie wpłynie radykalnie na wygląd bluzki. W uczciwy sposób należy zauważyć, że po praniu w celu przyniesienia produktów z lnu za pomocą żelazka nie jest tak łatwo, więc nie zaleca się całkowitego ich wysuszenia.

letnie bluzki z lnu4letnie bluzki z lnu5letnie bluzki z lnu6
letnie bluzki z lnu7letnie bluzki z lnu8letnie bluzki z lnu 9
Modele bluzki lnianej

Modele bluzek z lnu są dziś prezentowane w szerokim zakresie. Najpopularniejsza opcja - bluzki męskie. Są uniwersalne, ponieważ nadają się do tworzenia obrazów biurowych i codziennych. Takie modele zazwyczaj mają długi rękaw, ścieg w dół, mały kołnierz, naszywane kieszenie na piersi i listwę z guzikami lub guzikami. Możesz je nosić ze spódnicami, spodenkami i spodniami. Eleganckie i pełne wdzięku lniane bluzki z koronką i haftem. Takie modele są często drogie, ponieważ wystrój jest wykonywany ręcznie przez rzemieślników. Ostatnio lniana bluzka z haftem styl rustykalny który idealnie nadaje się do tworzenia stylowych kokardek w stylu etno, country lub boho, stał się obowiązkową garderobą modą, świadomą najgorętszych światowych trendów. Takie modele są tak samowystarczalne, że tworzą jasny, wyrazisty obraz raczej długiej monochromatycznej spódnicy lub szerokich spodni.

Romantyczni ludzie lubią dziecięce bluzki, które, nawiasem mówiąc, pomagają ukryć pełnię. Planujesz wyjść na świat? Przyjrzyj się bluzkom w stylu empire.

letnie bluzki z lnu10letnie bluzki z lnu11letnie bluzki z lnu12
letnie bluzki z lnu13letnie bluzki z lnu14letnie bluzki lniane15