Właściciele wspaniałych form w upalnym czasie nie mogą obejść się bez tak stylowej rzeczy, jak bluzka. Jeśli styl letnich bluzek dla kobiet z nadwagą zostanie wybrany prawidłowo, sylwetka wygląda na szczuplejszą i bardziej atrakcyjną. O co należy pamiętać przy pełnym wyborze modnych letnich bluzek?

Letnie bluzki dla otyłych kobiet1Letnie bluzki dla otyłych kobiet2Letnie bluzki dla otyłych kobiet3
Kryteria wyboru bluzki

Być może głównym kryterium przy zakupie bluzki, której planujesz użyć do stworzenia letniego wyglądu, jest rozmiar. Jeśli smukłe dziewczyny mogą sobie pozwolić na produkt o jeden lub dwa rozmiary większe niż to konieczne, aby nadać zdjęciu niefrasobliwy wygląd, nie warto wydawać takich eksperymentów damom. Modele letnich bluzek dla młodych otyłych kobiet powinny idealnie pasować. Następnie na plecach, w talii i ramionach nie będą tworzyć fałdy, które dają dodatkową objętość. Kupowanie bluzki o mniejszym rozmiarze również nie jest najlepszym rozwiązaniem. Wady postaci staną się jeszcze bardziej zauważalne, co nie zwiększy atrakcyjności.

Letnie bluzki dla otyłych kobiet4Letnie bluzki dla pełnych kobiet5Letnie bluzki dla otyłych kobiet6

Należy zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonany jest produkt. Styliści uważają, że letnie szyfonowe lub jedwabne bluzki są najlepszym rozwiązaniem dla otyłych kobiet. Te tkaniny są przewiewnymi tkaninami, które dodają lekkości do obrazu. Ponadto bluzki szyfonowe są przydatne do tworzenia zarówno codziennego, jak i obrazy wieczorne . Należy unikać produktów wykonanych ze stretchu i dzianin, ponieważ te materiały dobrze pasują do ciała, co jest niepożądane dla właścicieli niestandardowych figurek. Błyszczące błyszczące tkaniny mają również pełny efekt, dlatego podkreślają obszary ciała, które już się wyróżniają.

Długość bluzek może się różnić w zależności od rodzaj figury . Jeśli biodra są szerokie, krótkie bluzki są przeciwwskazane. Najlepszym rozwiązaniem jest piękna letnia bluzka na całej długości do połowy uda. W każdym razie odsłonięcie żołądka jest tabu! Wybierając styl letniej bluzki w całości, powinieneś przyjrzeć się modelom asymetrycznego cięcia. Odwracają uwagę od zaokrąglonych. Nawiasem mówiąc, takie modele letnich bluzek dla pełnych dziewczyn rozszerzają możliwości tworzenia wieczorowych stylizacji.

Letnie bluzki dla kobiet pełnych7Letnie bluzki dla otyłych kobiet8Letnie bluzki damskie
Zakres kolorów

Ale wybór kolorów dla cech figury praktycznie nie ma wpływu. Stylowe letnie bluzki dla pełnego wyglądu w neutralnych, klasycznych ciemnych i jasnych kolorach. Jeśli mówisz o tworzeniu eleganckiego zespołu biznesowego, powinieneś wybrać bluzki w kolorach: jasnoniebieskim, białym, jasnożółtym, szarym i pastelowym. Casualowe łuki zyskują jasność, jeśli zgodnie z trendami mody wybierzesz modele w klatce lub pionowym pasku. Druki są osobnym tematem. Należy unikać kobiet o dużych, jasnych wzorach na tkaninach, ale małe motywy kwiatowe, kwiatowe, geometryczne i etniczne pomogą rozciągnąć sylwetkę.

Nasycone kolory są mile widziane, jeśli chodzi o wieczorową modę. Czerwona, bordowa, szmaragdowa, ciemnoniebieska lub fioletowa bluzka w połączeniu z prostymi spodniami lub średniej długości ołówkową spódnicą będą wyglądały elegancko i elegancko. Ale aby stworzyć obraz plaży, należy uzyskać model pomarańczowy, żółty lub biały.

Bluzki

Uniwersalny model można nazwać koszulową bluzką, która jest odpowiednia w biurze i romantycznej kokardce. Może być prosty lub lekko dopasowany. Obecność podłużnych pasków i wyraźnych pionowych linii jest mile widziana. Jeśli chodzi o długość rękawa, to może być dowolna. Jeśli twoja szafa ma letnią bluzkę bez rękawów, to dla otyłych kobiet najlepszym rozwiązaniem jest uzupełnienie wizerunku kurtki lub kardiganu.

Bluzki, tuniki i ponczo bluzki, które ukrywają nadwyżki wolumenu dzięki swobodnemu krojowi, są równie poszukiwane.

Letnie bluzki dla otyłych kobiet10Letnie bluzki dla otyłych kobiet11Letnie bluzki dla otyłych kobiet12
Letnie bluzki dla otyłych kobiet13Letnie bluzki dla otyłych kobiet14Letnie bluzki dla otyłych kobiet16
Letnie bluzki dla otyłych kobiet15Letnie bluzki dla otyłych kobiet17Letnie bluzki dla otyłych kobiet 18