Projekt zasłony werandy dla wielu jest istotne w lecie. Różnorodny projekt zasłon na werandzie pozwala stworzyć bardzo przytulną atmosferę w tym pomieszczeniu i, w razie potrzeby, chronić go przed wiatrem lub deszczem.

Rodzaje zasłon na letni taras

Zasłony z tkaniny nadają się do otwartej werandy tylko jako element dekoracyjny. Ciekawym rozwiązaniem może być bambusowe zasłony łatwo dopasowują się do każdego wnętrza i zewnętrznie przypominają Romana.

Zasłony uliczne na werandę1Zasłony uliczne na werandę2Zasłony uliczne na werandę3

Współcześni producenci oferują zasłony zewnętrzne na werandę z funkcjami ochronnymi. Najlepsze z tych wszystkich wymagań są produkty z PVC.

Charakterystyczne cechy kurtyn ulicznych do otwartej werandy z PCV

Te zasłony mogą być stosowane w każdych warunkach pogodowych, wytrzymują obciążenia temperaturowe od -30 do + 70 ° C. Werandę z zasłonami z PVC można ogrzewać w razie potrzeby kominkiem lub piecem. Podczas korzystania z tych zasłon, pomieszczenie będzie musiało być wentylowane od czasu do czasu, ponieważ jeśli zasłony pozostaną zamknięte przez długi czas, będzie brakować powietrza. Zasłony są łatwe w montażu - najczęściej są instalowane za pomocą pasków, wsporników lub rolek.

Uliczne zasłony na werandę4Zasłony uliczne na werandę5Uliczne zasłony na werandę6

Jeśli chcesz często otwierać werandę, lepiej pozostać na roletach. Dzięki napędowi elektrycznemu, te zasłony można łatwo otworzyć i zamknąć, naciskając jeden przycisk. Ścierki są wykonane z materiału odpornego na wilgoć, są elastyczne i nie deformują się po zwinięciu w rolkę.

Zasłony uliczne na werandę7Zasłony uliczne na werandę8Zasłony uliczne na werandę9

Wybierając odpowiednie zasłony, musisz zdecydować, jaki jest ich główny cel. Nikt nie zabroni ci posiadania dwóch rodzajów zasłon: dekoracyjnych - zawsze możesz udekorować werandę na specjalną okazję lub po prostu zaskoczyć gości i, oczywiście, do codziennego użytku zawsze potrzebujesz kurtyny bezpieczeństwa, które zapewnią niezawodność i komfort.