Zewnętrzna altana jest doskonałym miejscem na relaks w upalny letni dzień i przyjemny wieczór. Ale aby uczynić ten pokój wygodnym i przytulnym, trzeba go podnieść, powieszając piękne zasłony. Oprócz estetycznej funkcji zasłon zewnętrznych do altan zaprojektowanych w celu ochrony przed słońcem, przeciągami i owadami. Mogą ukryć pewne wady w projektowaniu altanki i podkreślić jej zalety.

Rynek kurtynowy jest reprezentowany przez kilka rodzajów zasłon do altany: od tkaniny, pcv oraz w postaci markiz ochronnych.

Zasłony z tkaniny na zewnątrz do altan

Kurtyny uliczne do altany z tkaniny mogą być stosowane zarówno do otwartych altan, jak i do glazury. Altana z lekkimi zasłonami z organzy, jedwabiu, szyfonu będzie wyglądać bardzo pięknie.

Zasłony na altanki uliczne -1Zasłony na altanę uliczną -2Zasłony na altanki uliczne -3

Możesz użyć żaluzji ulicznych wykonanych z grubych tkanin takich jak teak, len, płótno do dekoracji altanki.

Zasłony na altanki uliczne -4Zasłony na altanki uliczne -5Zasłony na altanki uliczne -6

Zasłony na altany z konopi, bambusa, słomy idealnie pasują do otaczającego krajobrazu. Takie zasłony są szczególnie odpowiednie do drewnianych altan. Zasłony bawełniane ozdobione koralikami lub koralikami dodadzą lekkości i oryginalności Twojej altance.

Zasłony na altanki uliczne -7Zasłony na altanki uliczne -8Zasłony na altanki uliczne -9

Atmosfera samotności i romansu w altanie stworzy nowoczesne zasłony zaciemniające . Z ich pomocą można w razie potrzeby całkowicie zasłonić ten pokój.

Zasłony na altanki uliczne -10Zasłony na altanki uliczne -11Zasłony na altanki uliczne -12

Kurtyny uliczne z PCV do altan i werand

Wielu właścicieli ozdabia dziś swoje altanki przezroczystymi zasłonami z PVC na zewnątrz. Te praktyczne i niezawodne zasłony nie boją się wilgoci, zachowują swój kształt i bardzo łatwo się nimi opiekują. Jednak w upalne dni nie jest zbyt wygodnie być w altanie, ozdobionej zasłonami z PVC, ponieważ pojawia się w niej efekt cieplarniany.

Zasłony na altanki uliczne -13Zasłony na altanki uliczne -14Zasłony na altanki uliczne -15

Kurtyny zewnętrzne do altan

Jeśli planujesz relaks w altance nie tylko w ciepły dzień, ale także w czasie złej pogody, lepiej jest korzystać z zasłon namiotowych w celu ochrony pokoju, który doskonale utrzymuje ciepło w chłodne dni. Wykonane są z plandeki lub tkaniny akrylowej, pokryte specjalnymi składnikami. To sprawia, że ​​kurtyny ochronne są odporne na promienie UV, a także na ogień.

Zasłony na altanki uliczne -16Zasłony na altanki uliczne -17Zasłony na altanki uliczne -18