Jasny kolor włosów jest nadal jednym z najmodniejszych w 2016 roku. W końcu ta decyzja nadaje zewnętrznej świeżości i młodości. A ponieważ nie każda dziewczyna ma piękny odcień od natury, styliści oferują blond kolorystykę, która w 2016 roku jest reprezentowana przez duży wybór różnych opcji.

Blondynka mody kolory 2016

Przede wszystkim warto zauważyć, że kolor blond włosów 2016 zakłada całkowicie naturalny i naturalny wygląd. Dziś odcienie szarości i platyny cofnęły się już do reliktu przeszłości. Nawet jeśli zmienisz wygląd z ciemnych włosów na jasne, okoliczni ludzie powinni pomyśleć, że to twój naturalny kolor. Dlatego najważniejszymi łuskami były pszenica, miód, karmel. Innymi słowy, wszystkie ciepłe odcienie blond. Zobaczmy, co blond koloruje w modzie 2016?

Rezerwacja . Ten rodzaj barwienia to modne rozwiązanie na 2016 rok nie tylko dla ciemnowłosych, ale i blond. Aby osiągnąć efekt brondirovaniya, warto wybrać kilka odcieni jasnej farby i umieścić losowo na końcach, podkreślając pasma w oddzielnym kolorze. W związku z tym ogólny obraz będzie w stylu blond, ale jednocześnie oryginalne spokojne przejścia dodadzą włosom objętości i oryginalności.

kolorowanki blond 2016 1farbowanie blond 2016 2kolorowanie blond 2016 3

Jasny blond pszenica . Modne rodzaje kolorowania - nie twój koń? Następnie zapoznaj się z klasyczną wersją w jednym kolorze. W 2016 roku modne jest jednotonowe rozwiązanie odcienia pszenicy. Jasny ciepły odcień zawsze wygląda naturalnie i pięknie, bez utraty blasku.

farbowanie blond 2016 4barwiące blondynki 2016 5kolorowanie blond 2016 6

Odwróć ombre . Popularny w ubiegłym roku gradient jest w modzie iw nowym sezonie. Jednak teraz klasyczny ombre ustąpił miejsca odwrotnemu, w którym przejście następuje od jasnego koloru głównej części do ciemnych końców. Ogólnie rzecz biorąc, twoja fryzura będzie należeć do kategorii blondynki. Ale ten wybór wygląda o wiele ciekawiej.

blond zabarwienie 2016 7blond zabarwienie 2016 8blond zabarwienie 2016 9