Moda i odzież sportowa od dawna stały się integralną częścią siebie. Branża odzieżowa corocznie oferuje szeroką gamę stylowych i wysokiej jakości modeli odzieży i obuwia, aw tym sezonie w kolekcjach wielu projektantów wyraźnie koncentruje się na sporcie. W 2014 roku odzież sportowa jest ukierunkowana na naturę, mająca na celu szkolenie na siłowni i aktywny wypoczynek oraz obejmuje opcje codziennego noszenia.

Odzież sportowa 2014 dla dziewczynek

Moda uliczna jest zawsze ściśle związana z tematem sportowego stylu. Projektanci zainspirowali się i przynieśli do swoich kolekcji ciekawe, ciekawe odbitki, nadając modnemu garniturowi stroje sportowe poza salą gimnastyczną. Specjalny projektant miejsca wziął kombinezon - teraz są nie tylko wygodne w noszeniu, ale także modne i stylowe. Jeśli uprawiasz sporty dance, wybierz ten strój, a jeśli chcesz go nosić w codziennym życiu, w tym sezonie couturiers oferują kaszmirowy miękki kombinezon, który idealnie łączy się z wysokimi sneakersami i dżinsowymi kurtkami. Istotne są również kurtki, bluzy i swetry typu bomber. Moda 2014 dosłownie promuje obuwie sportowe - tydzień paryski został zapamiętany dzięki wydaniu modeli Chanel na wybiegu w tenisówkach.

Damskie stroje sportowe i moda 2014

Odzież sportowa to niezbędny element do pójścia na siłownię, a nowoczesne dziewczyny, jak wiadomo, niezależnie od sytuacji, chcą wyglądać pięknie i stylowo, co zobowiązuje projektantów do przekształcania nawet sportowych rzeczy w arcydzieła. Nie tak dawno temu stroje z peleryn były odpowiednie i modne, ale moda 2014 r. Wprowadza własne poprawki, a dzisiejsze kombinezony sportowe nabierają nieco innego wyglądu i charakteru. Opierają się na wygodzie i absolutnym komforcie. Zacznijmy od dołu. Zostaw w domu krótkie spodenki, niepotrzebnie otwierając nogi i zwracaj uwagę na legginsy poniżej kolan. Nie bój się nosić legginsów w jasnych kolorach lub z fantazyjnymi nadrukami - będą stanowić podstawę w twoim stroju. Jeśli zdecydujesz się na spodnie, to projektanci tego sezonu zalecają nosić je z gumką na goleni lub kostce. Dzianina jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Połącz takie spodnie z krótkimi tiulami, które skutecznie wspierają klatkę piersiową, zakładaj podkoszulek. Kolory luminescencyjne powracają w modzie, a t-shirty w kontrastowym kolorze nadają się również do treningu. Jasne drukuje , zdjęcia zwierząt, różnego rodzaju napisy są również bardzo istotne w tym sezonie.

moda sportowa 2014 1moda sportowa 2014 2moda sportowa 2014 3
moda sportowa 2014 4moda sportowa 2014 5moda sportowa 2014 6
moda sportowa 2014 7moda sportowa 2014 8moda sportowa 2014 9