Pierwszą tkaniną, którą człowiek mógł ręcznie wykonać z naturalnych materiałów roślinnych, był len. Przez cały czas był bardzo ceniony, ubrania wykonane z tego materiału nie były dostępne dla wszystkich, ale tylko dla ludzi szlachetnych i bogatych. Dzisiaj kurtki damskie bluzki, spodnie i spódnice z lnu są nadal uważane za wyjątkowo dobre i wysokiej jakości rzeczy, ale każdy może sobie na nie pozwolić.

Zalety lnianych spódnic

  1. Są szyte w 100% z naturalnego, naturalnego materiału. W naszym wieku szczególnie cenna jest dominacja wszystkiego, co sztuczne.
  2. Letnie spódnice lniane są lekkie, nie są gorące nawet w czasie upałów. To czyni je tak popularnymi w ciepłym sezonie.
  3. Ich tkanina pozwala skórze oddychać, więc nawet w długiej lnianej spódnicy latem jest całkiem wygodnie.
  4. Dobrze wchłaniają wilgoć i szybko wysychają.
  5. Wielu projektantów uwielbia pracować z tą tkaniną, dlatego nowe, ciekawe i stylowe modele spódnic z lnu można znaleźć w prawie każdej kolekcji sezonu wiosenno-letniego.

Aktualne style spódnic lnianych

Tradycyjnie popularne są modele klasyczne. Charakteryzują się średnią długością i prostym krojem. Są to niezastąpione opcje w stylu biznesowym lub biurowym w upale, a najbardziej wygodne jest cięcie w kształcie trapezu. Takie spódnice lniane o różnych długościach również nie opuszczają mody Olympus. Krótkie, a nawet ultrakrótkie - dla młodych dziewcząt, wydłużone - dla starszych pań.

Pościelowa spódnica do podłogi stała się modnym trendem letnim przez pierwszy rok z rzędu. Z pomocą maxi spódnice Łatwo jest stworzyć stylowy i nowoczesny wygląd, doskonale nadający się do codziennych miejskich warunków i do wypoczynku.

Kolory

Bez względu na styl i krój, czy to wąskie czy puszyste, krótkie czy długie spódnice lniane, zazwyczaj ich kolory pozostają blisko naturalnych. Jest beżowy, kremowy, zielonkawy, solidny, szary. Są bardzo poszukiwane. Ale są modele i bardziej żywe kolory, na przykład koral, niebieski, szmaragd. Każda kobieta znajdzie dokładnie to, czego chce.

lniane spódnice 1lniane spódnice 2lniane spódnice 3
lniane spódnice 4lniane spódnice 5lniane spódnice 6
lniane spódnice 7lniane spódnice 8lniane spódnice 9