Spódnica chetyrehklinka - jeden z najbardziej wszechstronnych stylów. Model ten pasuje do każdego rodzaju figury, co czyni go uniwersalnym elementem damskiej garderoby.

Cztery modele spódnic

Ogólnie rzecz biorąc, ten styl można opisać następująco: spódnica składająca się z czterech oddzielnych części o kształcie trapezu - klinów, ciasno dopasowujących się do talii i sięgających do dołu. W tym modelu są cztery pionowe szwy, które łączą ze sobą szczegóły spódnicy: dwie po bokach, jedna z przodu i jedna z tyłu. Fałdy można układać, aby zapewnić większą pompę. Ponadto, spódnica z czterema spódnicami może być wyposażona w szyte paski, kieszenie lub jarzmo, co dodaje indywidualności modelowi.

Krótkie spódniczki, chetyrehklinki dobrze dopasowane młode dziewczyny, a także właściciele długich smukłych nóg. Modele te sprawiają, że biodra są bardziej apetyczne, a cały obraz - figlarny i zabawny. Szczególnie popularne są dżinowe chetyrekhklinki, a także modele wykonane ze skóry lub ich substytuty. Opcje te są zwykle szyte w formie spódnicy z czterema spódnicami z gumką lub zamkiem błyskawicznym lub guzikami.

Cztero-długości do kolan są doskonałą opcją na oficjalne okazje i do pracy. Styl pasuje dziewczętom i kobietom z każdym rodzaj figury Ukrywa wady i podkreśla zalety. Spódnica z czterema ogniwami będzie dobrze wyglądać dla pań o wyrazistej krągłości.

Spódnica-chetyrehklinka w podłodze - opcja dla odważnych dziewczyn. Ten styl po prostu nie może pozostać niezauważony. Jednocześnie długa spódnica z czterema łopatkami jest bardzo wygodną i praktyczną opcją, szczególnie jeśli kliny są wystarczająco szerokie, lub model ma nacięcia, które upraszczają chodzenie.

Co mogę założyć na spódnicę z czterema spódnicami?

Ten styl jest idealnym towarzyszem do bluzek i bluzek, które noszone są schowane. Technika ta pozwala stworzyć piękną sylwetkę klepsydry: bluza podkreśla klatkę piersiową, pas spódnicy skupia się na talii, a następnie styl poszerza się ponownie. Wybierając odpowiedni wierzch dla takiej spódnicy, należy pamiętać, że powinien on być wykonany z materiału o drobniejszej teksturze niż czteroostrzowe. W przeciwnym razie ukryta część będzie wyróżniać się brzydko przez materiał spódnicy.

Wygląda dobrze chetyrehklinka i z różnymi wersjami przyciętych bluzek i bluzek. Ale z modelami opatrunek należy uważać, aby nie przekształcić się w bezkształtne stworzenie. Lepiej jest wybierać bluzki, kurtki, kamizelki i swetry nie dłuższe niż biodra, a także nadal skupiać się na talii paskiem. Oversize top będzie dobrze wyglądać tylko z mini długością czterech długości.

spódnica z czterema spódnicami 1spódnica z czterema spódnicami 2spódnica z czterema spódnicami 3
spódnica z czterema spódnicami 4spódnica z czterema spódnicami 5spódnica z czterema spódnicami 6
spódnica z czterema spódnicami 7spódnica z czterema spódnicami 8spódnica z czterech spódnic 9