Projektanci mody na całym świecie co roku, a nawet w każdym sezonie, oddają się modom z różnorodnymi luksusowymi sukienkami. Istnieje wiele stylów w dowolnym kształcie. Zwróćmy uwagę na podstawowe sylwetki sukienek.

Dress Silhouette - Modern Trends

  1. Sukienka w kształcie linii A . Nazwa stylu mówi sama za siebie. Ta sukienka, wąska w klatce piersiowej i stopniowo rozszerza się w dół. Analogiem jest trapez, który w latach 60-tych został przedstawiony światu mody przez samego Christiana Diora. Ponieważ sylwetka w kształcie litery A jest uważana za styl retro, ma takie odciski jak klatka, pasek, groszek. Nie mniej atrakcyjny wygląd i sukienka w monochromatyczny lub kwiatowy wzór. Ten model jest odpowiedni dla prawie każdego rodzaju figury. Dzięki niemu możesz ukryć wady postaci.
  2. Dress Silhouette 1Dress Silhouette 2Sukienka sylwetka 3
  3. Sukienka z sylwetką "Syrenka". Ta niesamowicie piękna i kobieca sylwetka służy do stworzenia prawdziwie królewskiego wieczoru i sukien ślubnych. Wyróżnia się wyrazistą talią i biodrami. Tuż pod biodrem suknia dramatycznie się rozszerza, uzyskując charakterystyczny kształt podobny do ogona ryby. Idealny dla dziewcząt z figurą "klepsydry".
  4. Sukienka sylwetka 4Dress Silhouette 5Sukienka Silhouette 6
  5. Sukienki dopasowane do sylwetki. Jest wiele sukienek o dopasowanej sylwetce. Ta suknia i sukienka, i sukienka w stylu empire z asymetrycznym gorsetem i dopasowane modele z bujnymi spódnicami. Każdy z nich musi być noszony zgodnie z wydarzeniem.
  6. Sukienka Silhouette 7Sukienka sylwetka 8Sukienka Silhouette 9
  7. Prosta sukienka sylwetka. Prosta sukienka na podłogę nadaje wizerunkowi kobiety jeszcze więcej tajemniczości i szlachetności. Taki styl skutecznie ukrywa niewielki defekt postaci w postaci pełnych nóg.
  8. Sylwetka sukni 10Sylwetka sukni 11Sylwetka sukni 12
  9. Ubierz bezpłatną sylwetkę. Takie modele są szczególnie popularne wśród kobiet pełnych, ponieważ są w stanie ukryć wszelkie wady figur. Ale smukłe dziewczyny często zwracają na nie uwagę ze względu na wyjątkową wygodę.
  10. Sukienka sylwetka 13Sukienka sylwetka 14Sukienka sylweta 15

Musiałeś zauważyć, że istnieje kilka stylów sukienek, pozostaje tylko wybrać własne.