Dopiero w XX wieku psychoterapeuci, psychoanalitycy i psychologowie zaczęli zgłębiać całe spektrum uczuć między kobietami i mężczyznami. Nie trzeba iść do fortunetellers, aby dowiedzieć się więcej o miłości. Współczesna nauka jest teraz w stanie wiele powiedzieć, w tym jakie są oznaki miłości.

Warto zauważyć, że istnieje sześć rodzajów miłości. Są tylko podobne, ale uczucia, które są wypełnione, różnią się od siebie. Tak więc, według wszelkich wskazań, takie typy jak pragma, agape i side, należą do miłości, a lyudus, eros są powiązane z czymś takim jak miłość, mania, miłość.

Znaki prawdziwej miłości

Miłość ma wiele cech i wszystkie są złożone na swój sposób. Są podzielone na pierwotne i wtórne.

Znaki pierwotnej miłości są obecne w każdym człowieku, nawet jeśli w tej chwili nie ma on stałego partnera. Na przykład objawia się to w pragnieniu dziewczyny, aby zawsze wyglądać wspaniale, nosić różne biżuterię, oglądać jej makijaż. U młodych ludzi objawy pierwotne są bardziej wyraźne niż u kobiet. Zatem podstawowym znakiem miłości do mężczyzn jest manifestacja pociągu seksualnego. Jeśli rozmawiając z tobą, twój rozmówca przez długi czas patrzy na linię wykroju, to powinieneś wiedzieć, że można go uznać za potencjalnego pana młodego.

Nie byłoby zbyteczne wskazywanie, że te oznaki słabo objawiają się u dorosłych mężczyzn, a u starszych kobiet przejawiają się w namiętnym pragnieniu upieczania ciast dla mężczyzn, których lubisz.

Pierwsze oznaki miłości wtórnej są bardziej emocjonalne. U dziewcząt manifestują one szybką zmianę nastroju, nie ma wyraźnej granicy między nieokiełznaną wesołością a histerią i, co dziwne, pragnieniem podążania za czasami, patrząc na zegar. U dojrzałych kobiet manifestują się gotowością do monitorowania czystości swoich rzeczy, starając się stworzyć kulinarne arcydzieła.

U kobiet, których wiek jest bliższy trzydziestce, wtórne oznaki silnej miłości są bliższe płci. Zakochane kobiety najczęściej w tym samym czasie zmieniają swój wygląd, włosy, spódnicę, bluzkę, perfumy.

U chłopców objawy wtórne przejawiają się w rodzaju głupoty, mogą więc uwielbiać obiekt ich adoracji, drastycznie wpadają w dzieciństwo i zachowują się jak mali chłopcy. Również te znaki wyrażają się w agresywności młodego człowieka. Może się wydawać, że na drodze do szczęścia jest wiele przeszkód.

U dorosłych mężczyzn znaki te przejawiają się w fakcie, że gdy odwiedzają, prawie rozpościerają się, jak w domu, na kanapie. Ale fakt, że przyszedł do was z kwiatami, nie był drugorzędnym znakiem. Kwiaty nie są oznaką miłości. Bez względu na to, jak dziwnie może to brzmieć, ale oznaki prawdziwej miłości nie obejmują czekolady, którą ci przedstawiono, itp. Ale jeśli mężczyzna myje naczynia w domu, to musisz o tym pomyśleć.

Niewerbalne oznaki miłości

Ważnym znakiem manifestacji miłości jest język ruchów ciała zakochanego człowieka.

  1. Zakochany człowiek zawsze będzie dążył do znalezienia się w polu wpływów kobiety (w odległości 1-1,5 m od niej).
  2. Jak nie zaskakuje, ale będzie udawał, że jest obojętny wobec wybranego. Od wczesnego dzieciństwa to zachowanie jest typowe dla mężczyzn.
  3. Dla zakochanego człowieka dotyk jest bardzo ważny. Na początkowych etapach komunikacji stara się, rzekomo przypadkowo, dotykać kobiety, na przykład, podając filiżankę herbaty.
  4. Znaki prawdziwej miłości
  5. A dla kobiet charakterystyczne jest spuszczanie oczu, czasem strzelanie spod powiek.
  6. Podobnie jak mężczyźni, kobiety mogą ignorować swojego kochanka. Zachowywać się jak to tylko kilka kobiet, które mają męski charakter.
  7. Zakochane kobiety nie odwracają wzroku od pożądanego mężczyzny. Kiedy ich oczy się spotkają, są zażenowane, możliwe, że wyzywająco odwracają wzrok.

Miłość jest dość złożonym uczuciem. Studiujcie swoje emocje, uczucia, nie mylcie miłości z miłością, nie dajcie się zwieść uczuciom.