Czy chcesz stać się właścicielem gładkiej i miękkiej skóry w najbardziej delikatnym miejscu? Shugaring jest idealny dla Ciebie - w strefie głębokiego bikini, za pomocą tej procedury, depilacja odbędzie się szybko, a jednocześnie prawie bezboleśnie. Jest to jedna z najlepszych metod pozbycia się nadmiaru włosów, która opiera się na wykorzystaniu masy cukrowej.

Zalety szlamowania

Możesz zrobić shugarnig w głębokim bikini w domu lub w profesjonalnym salonie. Przeprowadzić go bez ogrzewania, aby skóra się nie paliła. Ponadto procedura ta całkowicie eliminuje ryzyko reakcji alergicznej, ponieważ mieszanina składa się wyłącznie z naturalnych składników.

Zalety tej procedury obejmują również:

 • niszczenie różnych bakterii;
 • usunięcie martwych komórek z powierzchni skóry;
 • brak wrastające włosy .

Wiele dziewcząt przed przeprowadzeniem shugaringu w strefie głębokiego bikini interesuje się tym, ile efektu wystarczy. Zależy od cech kobiecego ciała, ale zazwyczaj skóra pozostaje gładka nawet przez 20 dni. Skuteczność metody zależy od długości włosów - zawsze powinna wynosić co najmniej 6 mm.

Jak utworzyć pastę do shugowania?

Jeśli chcesz samodzielnie wykonywać shugaring w domu w strefie głębokiego bikini, możesz kupić pastę do takiej procedury depilacji. Jest w wielu sklepach kosmetycznych. Ale łatwo jest zrobić zwykły biały cukier i wodę.

Przepis na makaron

Składniki:

 • cukier (biały) - 1 kg;
 • cytryna - 1 sztuka;
 • woda - 100 ml.

Gotowanie

Napełnij cukier wodą w żelaznym pojemniku i dodaj sok z cytryny. Umieść powstałą masę na ogniu. Mieszaj stale i po 3 minutach zmniejsz ogień, przykryj pojemnik pokrywką. Po 10 minutach wymieszać mieszaninę. Gdy syrop zmieni kolor na brązowy, wyłącz ciepło, wlej go do plastikowego lub szklanego pojemnika i ostudź.

Jak poruszać głębokim bikini?

Shugaring odbywa się w głębokim obszarze bikini zarówno w domu, jak iw kabinie, przy użyciu tej samej technologii. Przeprowadzić procedurę w następujący sposób:

 1. Nosić jednorazowe rękawice na dłoniach.
 2. Proszek dla dzieci jest nakładany na skórę.
 3. Weź kawałek makaronu i szybko ugniataj go, aż uzyska jednorodną i elastyczną masę.
 4. Nałożyć uzyskaną masę na niewielki obszar skóry (konieczny tylko w przypadku wzrostu włosów).
 5. Po 5 sekundach jednym ostrym ruchem masa odrywa się w kierunku wzrostu włosów.
 6. Powtórz ruch w całym leczonym obszarze.

Jeśli pasta przestała chwytać włosy lub stała się zbyt miękka, należy ją wymienić na inną. Po zakończeniu zabiegu masę należy zmyć zimną wodą ze skóry i nasmarować okolice bikini jakimkolwiek środkiem nawilżającym. W ciągu 3 dni po zabiegu zabrania się odwiedzania basenu i sauny.

Jak przygotować się do shugaringu?

W procesie depilacji za pomocą tej metody wszystkie włosy są usuwane z korzenia. Dlatego wiele kobiet interesuje się tym, czy bolesne jest wykonywanie shuggingu w strefie głębokiego bikini. To zależy od progu bólu osoby. Ci, którzy mają bardzo delikatną skórę, około 50 minut przed zabiegiem, przyjmują lek znieczulający:

 • Ketonal;
 • Analgin;
 • Pentalgin.
shugaring bikini deep house

Jeśli robisz shugaring w strefie głębokiego bikini po raz pierwszy, potraktuj skórę rozpyl Lidokainę . Całkowicie usuwa nieprzyjemne doznania. Aby uzyskać najlepszy wynik przed depilacją, zastosuj miękki peeling na skórze. Potrzebujesz również kilku godzin przed zabiegiem, aby wziąć kąpiel lub gorący prysznic, aby odparować ciało.

Nie masz zarośli? Jak w tym przypadku właściwie przygotować się do shugaringu w strefie głębokiego bikini? Dokładnie oczyść skórę, a następnie nie nakładaj kremu, olejków i balsamów przed zabiegiem, aby był całkowicie suchy.