Jaką sukienkę wybrać, aby obraz był seksowny i fascynujący? Oczywiście krótka mini sukienka! Ten strój idealnie podkreśla smukłe nogi i z pewnością wywoła wiele podziwiających spojrzeń mężczyzn i komplementów. Jednak obcisłe mini sukienki mają pewne zasady noszenia, łamania, które dziewczyna może wyglądać wyzywająco i wulgarnie:

  • krótkie sukienki nie można nosić do pracy z surowym kodem ubioru;
  • strój w żadnym przypadku nie może być łączony z obuwie sportowe i odzież;
  • im krótszy strój, tym bliżej dekoltu i pleców;
  • pod dopasowaną mini sukienką z odcinka nie można nosić pończoch.

Z przestrzeganiem wymienionych zasad, Twój wizerunek będzie zarezerwowany i elegancki, bez "prowincjonalnego blasku".

Modne sukienki mini

Jaką mini sukienkę wybrać i co z nią połączyć? Pytanie to prędzej czy później zadawane jest przez wiele dziewcząt. Kolor sukienki często wpływa na powstały obraz:

  1. Czerwona mini sukienka. Będzie nosił tylko pewną siebie, femme fatale. Wiadomo, że czerwony kolor przyciąga uwagę mężczyzn, aw połączeniu z krótkim czasem może doprowadzić ich do szaleństwa. Ta sukienka nie potrzebuje akcesoriów, a najlepszym dodatkiem będą wargi szkarłatne szminki.
  2. Biała mini sukienka. Ten strój będzie pasował dziewczynom o idealnej figurze. Biały kolor jest bardzo pełny iw połączeniu z krótkim długością może całkowicie zniekształcić proporcje niedoskonałej figury. Sukienka świetnie nadaje się na gorący letni sezon.
  3. Niebieska mini sukienka. Dziwny fakt - niebieski kolor, pomimo całej swojej hojności i powściągliwości, powoduje wiele erotycznych fantazji w męskiej głowie. Jaki jest powód? Niebieski to tradycyjny kolor munduru. Zaskakujące, ale prawdziwe.
  4. Czarna mini sukienka. Najbardziej uniwersalna i powszechna opcja. Bez względu na rodzaj mini sukienki: dzianiny, jedwabiu lub szyfonu - pasuje do każdego kształtu.

Zakładając krótką sukienkę, zastanów się, jakie miejsce zamierzasz odwiedzić. Najważniejsze jest, aby wyglądać tam organicznie.

Krótkie sukienki mini 1Krótkie sukienki mini 2Krótkie sukienki mini 3
Krótkie sukienki mini 4Krótkie sukienki mini 5Krótkie sukienki mini 6
Krótkie sukienki mini 7Krótkie sukienki mini 8Krótkie sukienki mini 9