Nic nie dodaje kobiecości jak buty z obcasami. Prawdą jest, że aby wyglądać stylowo, ważne jest, aby nosić go poprawnie. Dotyczy to nawet obuwia duet z otwartym noskiem i rajstopami.

Czy mogę nosić otwarte buty z rajstopami?

Na wielu forach kobiety szukają odpowiedzi na odwieczne pytanie: czy możliwe jest łączenie eleganckich rajstop z równie wyrafinowanymi butami na szpilkach? Styliści jednym głosem twierdzą, że tak, otwarte buty idealnie łączą się z rajstopami. Jest tu jedno małe, ale bardzo istotne "ale": ważne jest, aby zwracać uwagę na teksturę i model wyrobów pończoszniczych.

Przede wszystkim nie powinieneś preferować klasycznych rajstop, bo dzięki takim butom będą wyglądać bardzo nieestetycznie. Nie będzie niepotrzebne zwracanie uwagi na opcję rajstop z wycięciem na palcach. Jeśli chodzi o ich gęstość, mamy do czynienia z rajstopami 5-7, 10-15 DEN, czyli bardzo cienkich, idealnych na gorące lato i wczesną jesienią.

Takie piękno nie tylko nadaje nogom szczególnego uroku, ale także chroni kobietę przed chłodnym wiatrem. Główną "atrakcją" tych rajstop - brak brzydkiego szwu na palcach.

Rajstopy na buty z otwartym noskiem, przede wszystkim, powinny być w kolorze cielesnym. Nie jest wykluczone, że wolisz rajstopy tego samego zakresu kolorów z wybranymi butami. W takim przypadku będzie można sprawić, że nogi staną się szczuplejsze. Warto wspomnieć, że pomogą one również wydłużyć nogawkom przezroczyste, ciemnozielone, brązowe, ciemnoniebieskie i ciemnoszare rajstopy. Ale pod mała czarna sukienka które nawet Chanel poradził każdej kobiecie, aby miała w swojej garderobie, powinieneś nosić tylko czarne rajstopy.

Nie byłoby zbyteczne zwracanie uwagi, że jeśli z jakiegoś powodu nie można kupić rajstop z wycięciem na palcach, to lepiej jest nosić ten element garderoby bez zagęszczonego palca, a tym bardziej bez szwu.

buty z otwartym noskiem i rajstopy1open toe obuwie i rajstopy2buty z otwartym noskiem i rajstopy3
buty z otwartym noskiem i rajstopy4buty z otwartym palcem i rajstopy5buty z otwartym noskiem i rajstopami6
buty z odkrytymi palcami i rajstopami7buty z otwartym noskiem i rajstopami8buty z otwartym noskiem i rajstopami9