Przez stulecia kobiety próbowały zrobić jeden bardzo ważny i odpowiedzialny biznes - sztuka uwodzenia mężczyźni W tym czasie płeć piękna zgromadziła wiele interesujących i skutecznych technik, które działają bez zarzutu.

Jeden z najpotężniejszych wpływów na psychologię ludzi, eksperci uważają, zapach. Zapach oddziałuje na receptory mózgu iw zależności od charakteru tego smaku zmienia się ludzkie zachowanie Ostre, szorstkie i zimne zapachy są ożywcze, natomiast "ciepłe", otulające i łagodne, wręcz przeciwnie, relaksują się .

Co oznacza "seksowny zapach": męski i żeński wygląd

Niespodziewanie, jeśli rozpoznasz męski i żeński widok seksownego i przyjemnego zapachu, nie zawsze się to zgadza. Jeśli większość kobiet uzna słodkawe zapachy za przyjemne, niektórzy mężczyźni nie będą się z tym zgadzać i będą preferować trochę grube i jednocześnie pętle damskie perfumy o delikatnym, bogatym aromacie. Zwykle marketingu tej kategorii perfum nazywa się "zmysłowy".

Kobiety, nie wiedząc i nie czując tej cienkiej linii między "słodkim" i "zmysłowym", sprawiają, że ich toaletka jest słodka, dusi się aromatami, które są przyjemne w ciągu pierwszych 5 minut, a następnie zaczyna być zbyt nachalna dla innych.

Jakie składniki sprawiają, że zapach jest seksowny?

Jeśli ślepo wierzysz w reklamę perfum, możesz mieć pewność, że tylko magiczne duchy wokół ciebie, które wywołują namiętność, sprawiają, że kobieta jest atrakcyjną i niezależną superwomanką. Ale w rzeczywistości większość z tych smaków najczęściej rozczarowuje klientów - nie że liczba fanów wzrosła, nawet komplement nikt nie zrobił! A to w najlepszym razie, ponieważ perfumiarze są czasem tak uzależnieni od idei, że tworzą one całkowicie nieznośny przez wielu ludzi aromat, jak Red Moscow.

Aby aromat był przyjemny i atrakcyjny, musi być w nim kilka nut o innym charakterze:

  1. Czułość Delikatne notatki z reguły są kwiatowe. Jaki kwiat będzie zależeć od osobistych preferencji (na przykład jaśminu, przebiśniegi, konwalii, magnolii), ale nie powinien brzmieć ostro i mętnie, ponieważ jego celem jest wprowadzenie perfum do perfum.
  2. Ostre notatki. Z reguły to odcienie jagód nadają perfumom nieco ostrości. Jeśli tak nie jest, to kompozycja może być bardzo mętna i tego samego typu.
  3. Zimne nuty. Cytrusy, drzewo sandałowe, mięta - te składniki nadają zapachowi nieco świeżości. Tylko jeden taki składnik wystarczy, aby zapobiec perfumom seksualnym, które stają się obsesyjnym i nieprzyjemnym zapachem, który chcesz rozcieńczyć tchnieniem świeżego powietrza. Ta kategoria jest jedną z najważniejszych dla stworzenia wolumetrycznego i interesującego smaku.
  4. Ciepłe notatki. Wanilia, cynamon, ambra - te składniki nadają aromatowi ciepły aromat, ale jeśli w kompozycji jest ich zbyt wiele, to trzeba uważać, ale czy to wystarczy? Tajemnice seksualnego smaku lista zimnych nut, które rekompensują to słodkie?
  5. Piżmo jest podstawą seksualnego zapachu. Jest to więc ostatni składnik na liście i pierwszy, aby stworzyć seksowny zapach. Piżmo jest wytwarzane przez gruczoły niektórych zwierząt i jest uderzające, że piżmo uważa się za najseksowniejsze aromaty. Bez tego składnika, perfumy nie zaczynają grać z różnymi kolorami, nie pozostawiają snazzy i trwają bardzo długo. Dlatego ten komponent jest po prostu wymagany, aby stworzyć niezapomniany i zmysłowy aromat, który będzie miał różne odcienie - w zależności od dodatkowych zimnych, ciepłych, ostrych i delikatnych nut.

Te cechy tworzą obraz win-win o wolumetrycznym smaku, który z czasem przyjmuje różne odcienie. Obecnie istnieje wiele perfum, które nie pasują do tych parametrów, ale jest też dość tych, które łączą wszystkie 4 odcienie (w różnych proporcjach) i, co najważniejsze, z piżmową bazą.