W ciągu 30 minut jazdy od Seul znajduje się dość duży park rozrywki Seoul Land. Ma skromniejsze wymiary niż siostrzane miasta, ale wciąż jest zatłoczony i zabawny. Park rozrywki jest przeznaczony dla aktywnej rodziny odpocząć , a także do usług turystycznych wszelkiego rodzaju rozrywki dla dzieci i dorosłych.

Cechy Parku Ziemi Seulu

Położony w pobliżu stolicy Korea Południowa Park rozrywki Seoul Land oferuje nie tylko ekscytującą zjeżdżalnię i huśtawkę, ale także niesamowitą czystość natury i piękne krajobrazy. Przy wejściu do parku goście są witani klombami z licznymi tulipanami, które nadają temu rejonowi pewne podobieństwo do Holandii.

Тюльпаны при входе

Atrakcje dla dzieci

W parku znajduje się wiele terenów dla dzieci, gdzie dzieci są za płotem, co zapewnia bezpieczeństwo. Podczas gdy dzieci aktywnie badają świat, rodzice mogą zrelaksować się na zielonych trawnikach. Miejscowi mieszkańcy zabierają namioty do parku i odpoczywają tu przez cały dzień.

Najmniejsi goście w Seoul Land będą chcieli jeździć na prostej atrakcji, która wznosi się w górę iw dół z niewielką amplitudą. Montaż krzesełka odbywa się na sumieniu, aby nie doszło do żadnych incydentów z dzieckiem, nawet jeśli stara się wyjść z domu.

Аттракцион для малышей

Dla starszych dzieci jest wiele atrakcji, w których rodzice nie będą się nudzić. Niektóre z nich są wodne, więc nie zapomnij zabrać ze sobą akcesoriów kąpielowych.

Водные горкиЛодочка при спуске с горки

Atrakcje dla dorosłych

Biorąc pod uwagę złożoność południowokoreańskich nazw dla rosyjskojęzycznych turystów, atrakcje rozrywkowe są łatwiejsze do uporządkowania:

 1. Karuzela dla dzieci. Dzieci chętnie będą jeździć na nim, ale nie zaleca się siedzenia w nim, zwłaszcza, że ​​zyskuje na popularności.
 2. Карусель для детворы
 3. Atrakcyjność dla silnych w duchu. Na dużym kole znajdują się krzesła, które obracają się podczas ruchu tego koła, ale w przeciwnym kierunku. Po tej karuzeli głowa będzie obracać się przez długi czas.
 4. Аттракцион для сильных духом
 5. Kolejka górska. Tutaj, w Seul Land, wzgórza te są tylko dwoma rodzajami. Ci, którzy będą jeździć na nich po raz pierwszy, ta rozrywka z pewnością ją polubi, ale doświadczyła, że ​​wydają się niska i raczej nudna.
 6. Американские горкиДва вида американских горок
 7. Rondo wirujące. To prawdziwy test na aparat przedsionkowy. Kapsułę umieszcza się od dwóch do trzech osób, po czym rozpoczyna się szalony spin.
 8. Крутящаяся карусель
 9. Karuzela Nestashnaya. Są w Seul Land i proste karuzele, które wcale nie są przerażające. Są odpowiednie dla początkujących i tych, którzy boją się jeździć na atrakcjach. Dwie duże, wznoszące się gondole kołyszą się z małą amplitudą.
 10. Нестрашная карусель
 11. Kino. Pod koniec spaceru po parku rozrywki musisz udać się do kina 4D. Siedząc podczas oglądania filmu na specjalnych ruchomych krzesłach, które dostosowują się do filmu, nie musisz się nudzić.
Кинотеатр

Jak znaleźć ląd w Seulu?

Dostań się park rozrywki po prostu. Ważne jest, aby poprawnie obliczyć czas, tak aby pozostał nie tylko w drodze, ale także w czasie odpoczynku. Przyjdź do parku samochodem lub taksówką łatwiej i szybciej. Ale lokalni mieszkańcy wolą korzystać z linii metro lub kolejka linowa. W takim przypadku zajmuje to od 47 minut do 1,5 godziny.