Problemy zdrowotne Seleny Gomez od dawna są znane, ale nikt nie sądził, że są tak poważne! 25-letnia piosenkarka przeszła transplantację nerki, którą zabrano jej bliskiej przyjaciółce.

Postępująca choroba

Selena Gomez nie ukrywała, że ​​od 2015 roku musi stale przyjmować leki i poddawać się leczeniu z powodu choroby autoimmunologicznej - tocznia rumieniowatego układowego. Ciało piosenkarza produkuje przeciwciała atakujące zdrowe komórki.

Kilka kursów chemioterapii, które przeszedł Gomez, nie pomogło, choroba postępowała. Do stałego ataku paniki i depresji, jak się dziś okazało, doszło do zapalenia nerek tocznia, a lekarze, aby uratować życie pacjentowi-gwieździe, zasugerowali jedyne wyjście - przeszczep nerki od dawcy.

Селена Гомес (на фото вчера в Нью-Йорке)

Selena Gomez (na zdjęciu wczoraj w Nowym Jorku)

Szokujące informacje

Okazuje się, że Gomez nie pojawił się latem i nie pojawił się w oczach paparazzi, jest wyjaśnienie. W tym czasie kochanek The Weeknd był w szpitalu, gdzie przeszczepiono nerkę, a następnie wyzdrowiał w domu po operacji.

Selena opowiedziała o tym na swoim Instagramie, dziękując jej 29-letniej przyjaciółce Francii Rice za jej nieoceniony dar:

"Wiem, że niektórzy z moich fanów zauważyli, że nie byłem częścią tego lata i zastanawiałem się, dlaczego nie promuję swoich nowych piosenek, z których jestem dumny. Nauczyłem się, że miałem przeszczep nerki z powodu tocznia. Było to konieczne dla mojego zdrowia. Szczerze się z wami tym podzielę. Chciałbym podziękować mojej rodzinie i niesamowitemu zespołowi lekarzy za wszystko, co zrobili dla mnie przed i po operacji. I na koniec, nie mam słów, by wyrazić wdzięczność mojemu pięknemu przyjacielowi Francii Rice'owi. Dała mi swoją nerkę. Tak bardzo cię kocham, moja siostro. Mój toczeń jest wciąż silny, ale postęp jest w toku. "
Франсия Райса и Селена Гомес после трансплантации

Francia Rice i Selena Gomez po transplantacji

Gomez towarzyszył jej monologowi zdjęciu zrobionemu na oddziale szpitalnym i nie był nieśmiały pokazując dużą bliznę pooperacyjną.

Шрам от операции Селены Гомес

Blizna po operacji w Selena Gomez

Шрам Селены Гомес Czytaj także
  • Bella Hadid zaprzeczyła ponownemu połączeniu z The Weeknd
  • Bella Hadid i The Weeknd złapały pocałunki na Coachelli
  • Zdjęcie dnia: Selena Gomez na fotokamerę "Potwory na wakacjach 3"

By the way, wraz z życzeniami zdrowia Seleny i Franci, użytkownicy wyrazili nadzieję, że chłopak piosenkarki Abel Tesfaye, którego jakoś nie pamiętała na stanowisku, był obok niej w trudnym okresie.

Подруги Селена Гомес и Франсия Райса

Selena Gomez i Francia Rice

Селена и Абель Тесфайе в сентябре

Selena i Abel Tesfaye we wrześniu