Przyszła jesień i dlatego czas zabrać dzieci do szkoły. Każdy rodzic chce, aby jego dziecko wyglądało pięknie i przyzwoicie w murach szkoły. Nie jest jeszcze zimny, jest odpowiednie, aby dziewczyna nosiła nie spodnie do szkoły, ale sukienki i spódnice, ponieważ jest bardzo piękna i tworzy kobiecość. Ponadto modele spódnic szkolnych 2014 są dość zróżnicowane, więc będzie coś, co pozwoli dokonać właściwego wyboru.

Podstawowe style spódnic szkolnych 2014

W tym sezonie wybór konsumentów jest reprezentowany przez kilka dość różnych stylów spódnic szkolnych. Projektanci nie lekceważyli młodych fashionistów, więc zdjęcia spódnic szkolnych 2014 można zobaczyć w wielu katalogach. Oto główne style, na których warto zostać:

  1. Spódnica-tulipan. Ten model jest najmodniejszy w tym sezonie. W formie spódnica wygląda jak tulipan, odwrócona do góry nogami. Takie modele wyglądają pięknie w połączeniu z kwiatowymi wzorami na brzegu. W takiej spódnicy każda dziewczyna będzie najbardziej stylowa w tej klasie.
  2. Spódnica klinowa. Jest to również jedna z najmodniejszych spódnic szkolnych w 2014 roku, wyróżniająca się przepychem i złożonością kroju. Ten model składa się z klinów poszerzonych do dołu.
  3. Plisowana spódnica. Każdy z nas zna taki model spódnicy, który zakłada obecność szerokiej lub wąskiej fałdy. Warto zauważyć, że są zawsze modne i bardzo odpowiednie dla szkoły.
  4. Rozkloszowana spódnica. Rozkloszowane spódnice wyglądają bardzo pięknie i harmonijnie na nastoletnich dziewczętach.

Stylowe spódnice szkolne z 2014 roku są w stanie udekorować każdą dziewczynę i wnieść część wakacji do codziennego życia szkolnego.

Wskazówki dotyczące wyboru spódnicy szkolnej

Na co powinienem zwrócić uwagę wybierając spódnicę szkolną? Przede wszystkim jest to tkanina. Bardzo ważne jest, aby materiał był wysokiej jakości, odpowiedni do warunków pogodowych i wygodny w noszeniu.

Kolejny ważny punkt - długość spódnicy szkolnej. Oczywiście nie powinno to być zbyt krótkie i wymagające, ale długość maxi również nie jest akceptowalna. Najlepsze do szkolnych modeli midi. Ponadto nie kupuj zbyt ciasnej spódnicy - w takich rzeczach dziecko będzie się czuć ograniczonym.

Jeśli chodzi o kolorystykę, to modele w kolorach czarnym, bordowym, niebieskim, brązowym lub szarym są idealne do szkoły. Niemal zawsze w modzie pozostaje spódnica w kratkę, która może urozmaicić garderobę dziewczyny.

Piękne spódnice szkolne sezonu 2014 można łączyć z bluzkami i żakietami, swetrami, kamizelkami i bolerkiem.

spódnice szkolne 2014 1spódnice szkolne 2014 2spódnice szkolne 2014 3
spódnice szkolne 2014 4spódnice szkolne 2014 5spódnice szkolne 2014 6
spódnice szkolne 2014 7spódnice szkolne 2014 8spódnice szkolne 2014 9