Wszystkie dzieci i nastolatki marzą o szybkim dorastaniu, porzucając nudne lekcje, stając się niezależnymi i niezależnymi. I po osiągnięciu tego wszystkiego, lata szkolne są pamiętane z melancholią i czułością. Pierwsza klasa, pierwsza lekcja, pierwsi przyjaciele, pierwsze kłótnie, pierwsza miłość do szkoły.

Ale tak naprawdę, po raz pierwszy większość z nas zakochuje się w szkole. Ktoś w pierwszej klasie, ktoś w piątej, ktoś przed finałem. Ktoś kilka razy w ciągu całego okresu treningowego, i ktoś raz na całe życie. Miłość do szkoły jest wszystkim. Ale zawsze wyjątkowy i wyjątkowy.

Stając się dorosłymi, zapominamy, ile emocji i uczuć wywołujących emocje przeżywaliśmy, kiedy zakochaliśmy się w naszym pierwszym występie. Jakie myśli przyszły nam do głowy, jak byliśmy smutni i szczęśliwi z wszelkiego rodzaju drobiazgów. Dzisiaj nasze dzieci w mniej więcej tym samym wieku mają ten sam problem i nie wiemy, co im powiedzieć. Tylko czas wymazał z pamięci tę emocjonalną burzę, wygładził emocjonalną percepcję. W rzeczywistości temat nastolatków i miłość do szkoły są dziś bardzo aktualne.

Współczesna młodzież starzeje się znacznie wcześniej niż chcieliby jej rodzice. Są niezależni, tajemniczy. Ale najważniejsze jest to, że publicznie dostępne informacje na temat wszystkich spraw związanych z miłością i seksem, nie tak bardzo pomaga, jak to psuje. Zniekształca prawidłowe postrzeganie sytuacji. Okres miłości szkolnej najczęściej pokrywa się z wiekiem przejściowym, kiedy hormony schodzą ze skali. Nie zawsze doświadczenie pierwszej miłości w szkole odnosi sukces. Takie chwile dzieci doświadczają inaczej, ale każdy potrzebuje wsparcia i mądrych rad bliskich ludzi.

Miłość i pragnienia w szkole nie nadają się do żadnego stereotypu. Każdy ma tę chwilę na swój sposób. Pod wieloma względami rozwój wydarzeń zależy od zachowania i wychowania rodziców. Z poziomu norm moralnych obu zakochanych nastolatków, od zrozumienia innych. Cóż, oczywiście z bohaterów samych kochanków.

Miłość ze szkoły

Ilu ludzi doświadczyło uczucia bycia zakochanymi jako uczniowie i jak niewielu z nich mogło przez lata utrzymać związek. Twórz silne i szczęśliwe rodziny. Rozwijaj inteligentne i zdrowe dzieci. Zdarza się, że los rozdaje dwóm kochankom po szkole różne strony. Ale pojawiają się po pięciu / dziesięciu latach i odradza się uczucie w duszy. I nawet jeśli ludzie pozostaną na zawsze i nie będą już spotykać się ani pozostać przyjaciółmi. Pomyślne lub wcale nie, miłość ze szkoły jest na zawsze zachowana w naszych wspomnieniach. Zmienia stereotypy poglądów na życie i pozostawia w duszy każdego człowieka światło czułości i wyspę spokoju do końca swoich dni.

Uwielbiam szkołę spowiedzi

W osobnym temacie rozmowy chciałbym podkreślić deklarację miłości w szkole. Ten ekscytujący moment. Wzajemne podniecenie, strach przed odrzuceniem. A przed głównym momentem szarpanie za warkocze, papierowe kwiaty w plecaku, notatki z komplementami. W wyższych klasach okres zalotów jest już poważniejszy. Od strony chłopców są to kwiaty, zaproszenie do tańca (dyskoteka) lub do kina lub spacer. Ze strony dziewcząt są to wiersze i uśmiechy, odrabianie zadań domowych, wypełnianie ankiet, wróżenie po imieniu w polach i kwadratach. I najbardziej przyjemny okres miłości w szkole i uroczysty moment - deklaracja miłości, pierwszy pocałunek.

Jak zauważono wcześniej, bardzo rzadko szkolna miłość rozwija się w coś poważnego. Powstaje naturalne pytanie, dlaczego tak się dzieje?

Powody kruchości pierwszej miłości:

  • niedoświadczenie młodzieży;
  • wysoki poziom emocji;
  • niepełne zrozumienie uczuć i koncepcji miłości;
  • nadmierne oczekiwania na piękną bajkę;
  • brak wzajemności, przymusu, izolacji.