Wielu nie rozumie, co oznacza przerwa w związku i dlaczego jest potrzebna. Co więcej, dziewczęta często boją się: "A jeśli on lubi być sam i nie wróci?". A jednak są to przerwy w związkach, które czasami pozwalają ci zachować uczucia.

Czy potrzebujesz przerwy w związku?

Taki rodzaj limitu czasu, który może być konieczny, służy wyłącznie dobrym celom. Odmawiając komunikacji z osobą, możesz zmniejszyć poziom kłótni, odmówić wymówek, odejść od obelg. Ponadto podczas przerwy można uświadomić sobie wartość relacji lub, przeciwnie, że już się wyczerpali.

Oczywiście, ta praktyka nie jest odpowiednia dla wszystkich par, ale wielu z tych, którzy z niej korzystali, z jeszcze większym zapałem, szukali się nawzajem. Wszakże jeśli uczucia są prawdziwe, to separacja tylko je wzmocni i sprawi, że para będzie bliżej.

Jak zorganizować przerwę w związku?

Często wymagany jest limit czasu, gdy para zjadła życie lub wystąpiło jakieś nieprzyjemne zdarzenie. Przerwy w relacjach należy organizować ostrożnie, omawiając wszystko wcześniej, aby później nie było żadnych dodatkowych problemów. Warto omówić następujące kwestie:

  1. Kiedy rozpoczniesz przerwę i kiedy skończysz? Zwykle wystarczy 10-14 dni. Przez dłuższy czas stracisz panowanie nad sobą i będziesz musiał ponownie przyzwyczaić się do tej osoby, co samo w sobie jest dość trudne.
  2. Czy zadzwonisz podczas przerwy lub przerwiesz komunikację? Musi być omówione z wyprzedzeniem, aby nie było przestępstwa. Oczywiście najskuteczniejsza przerwa to brak komunikacji w ogóle, ale możesz negocjować i dzwonić co trzy dni.
  3. Zazwyczaj każdy składa obietnicę, która nie pozwoli co oznacza przerwa w stosunkach podczas przerwy w tym, czego nie pozwoliłby w związku. Dodatkowo możesz dodatkowo określić krytyczne momenty. Przerwa nie jest zerwaniem, pozwalając sobie na zapoznanie się z płcią przeciwną lub podobnymi rzeczami i aby obaj mogli ją zrozumieć, powinieneś powiedzieć to osobno.

Trzeba wyjaśnić, dlaczego potrzebujesz przerwy w związku. Postaw się w miejscu partnera - twoja propozycja może zabrzmieć obraźliwie i nieprzyjemnie dla niego. Warto omówić wszystko z wyprzedzeniem lub znaleźć dobry powód - na przykład powiedzieć, że twoja babcia potrzebuje opieki, a ty tymczasowo będziesz z nią mieszkać, wyruszyć w podróż służbową itp. W takim przypadku nie można powiedzieć słowa "przerwa w związku" - będzie to wymuszona miara, więc nie obraża partnera.