Aby porozumieć się ze "znanymi nieznajomymi", które wydają się reprezentantami silnej połowy ludzkości, byli bardziej świadomi, warto poznać ciekawe fakty o ludziach.

Interesujące fakty o mężczyznach

  1. Zacznijmy od tego, że mężczyźni w ich myśleniu naprawdę różnią się od kobiet: ich zachowanie opiera się na obliczeniach i logice, ponieważ ich lewa półkula mózgu jest lepiej rozwinięta, w przeciwieństwie do kobiet z prawej półkuli, które są prowadzone emocje .
  2. Mówią, że na pierwszym spotkaniu mężczyźni nie próbują "odwrócić ich duszy na lewą stronę", opowiadając o nowych znajomościach, ale wolą słuchać. Więc, kobiety, masz szansę dostać się na pierwszą randkę z cierpliwym słuchaczem.
  3. Fakty o mężczyznach pokazują, że wiedzą, jak kłamać nie mniej niż kobiety, ale częściej niż kłamstwo, to kłamstwo w zbawieniu, aby nie urazić i nie sprawiać bólu partnerowi. Zatem: kłamstwo oznacza kochanie.
  4. Jeśli po pierwszej znajomości mężczyzna nie zadzwoni przez trzy dni, oznacza to, że należy kontynuować związek nie jest skonfigurowany.
  5. Mężczyźni są zaskakująco wewnętrznie sprzeczni: chcą dominować w relacjach i czuć się "głównymi", ale z jakiegoś powodu są znudzeni i nie interesują się kobietami, które zgadzają się z nimi we wszystkim.
  6. Fakty na temat mężczyzn obalają popularne stwierdzenie, że droga do ich serca leży w żołądku. Nie tylko. Ponad 45% wolałoby zjeść kolację z pierogami sklepowymi z żoną, która zrobiła nową fryzurę i kupiła modną sukienkę, a nie z dobrą gospodynią domową w płaszczu i kapciach, którzy podawali pyszny obiad.
  7. fakty o mężczyznach
  8. Wielu jednak myśli wręcz przeciwnie, mężczyźni są bardzo zaniepokojeni tym, czy partner cieszył się intymnością.
  9. Mężczyźni nie mniej niż dzieci potrzebują pieszczoty, ale jeden z nich otwarcie tego domaga się, a ktoś cicho cierpi bez czułych i delikatnych dotknięć i pocałunków.

Wszystko to wskazuje, że człowiek w duszy pozostaje dzieckiem przez wiele lat, pomimo wykazanej niezależności i niezależności. Więc zrozum ich!