Rustykalne wesele wyróżnia się prostotą w designie, prostotą, bliskością natury. Głównymi elementami w projektowaniu takiej uroczystości są dzikie kwiaty, kamienie, drewno, naturalne tkaniny. Kolorystyka z reguły składa się ze spokojnych i delikatnych odcieni, na przykład beżowych, brzoskwiniowych itp.

Rustykalny styl weselny

Oczywiście, prawie żadna panna młoda nie może odmówić sobie sukni ślubnej, ale jeśli twoje świętowanie jest w stylu rustykalnym, to strój powinien być wyjątkowy.

Sukienka druhna Nie należy przeładowywać różnymi częściami, co do zasady jest wolna, z zawyżoną talią. Materiały do ​​produkcji stroju wykorzystuje się naturalnie, mogą być półprzezroczyste, często sukienkę zdobi koronka. Bardzo organicznie z tą sukienką wyglądają różne szale, chusty, etole, itp. Zasłonę można zastąpić wieńcem ze świeżych kwiatów. Jeśli chodzi o biżuterię panny młodej, mogą to być drewniane koraliki, metalowe łańcuszki i tak dalej. Makijaż nie powinien być zbyt jasny i prowokujący, nacisk można ułożyć tylko na usta i rumienić. Jeśli mówimy o bukiecie panny młodej, to zwykle są to kwiaty polne lub ogrodowe, przy okazji, mogą to być suszone kwiaty.

Pan młody może dokonać wyboru na rzecz prostych spodni i koszulki, strój z kraciastej tkaniny będzie wyglądał oryginalnie i stylowo, a wizerunek można uzupełnić dzianym swetrem. Głównymi elementami stylu rustykalnego w wizerunku pana młodego mogą być szelki, kapelusz i motyl.

rustykalny styl weselny1styl rustykalny ślub2styl rustykalny ślub3

Zajmując się dekoracją wesela w stylu rustykalnym, należy pamiętać, że do dekorowania można używać tylko naturalnych materiałów, np. Drewna, tektury, bawełny, lnu, worków itp., Bardzo często tworzą łuk na takie wesela, dekorują je świeżymi kwiatami, wstążkami, gałęzie.

Możesz dać lot fantasy, jeśli zdecydujesz się zorganizować rustykalne wesele w lecie, ponieważ wtedy ceremonia może odbywać się na zewnątrz. Park, las, pole, każde miejsce nadaje się do świętowania tego wydarzenia.

Jednak nie zapominaj, że stół powinien być również urządzony w tym samym stylu. Koronkowe obrusy będą wyglądać bardzo ładnie, a na nich kosze z kwiatami, naczynia mogą być gliniane. Zamiast krzeseł warto przyjrzeć się drewnianym ławom lub wytłoczonym kostkom siana, które można układać lekką szmatką. Aby miejsce uroczystości wyglądało bardziej oryginalnie, drewniany stół lub stóg siana może być umieszczony przy stole, przy okazji, te elementy będą doskonałym tłem dla fotografii.

styl rustykalny ślub4styl rustykalny ślub5styl rustykalny ślub6
styl rustykalny ślub7styl rustykalny ślub8styl rustykalny ślub9