Aktor, piosenkarz i muzyk Robbie Williams zawsze był bardzo skłonny do szokowania i przyciągania "niezdrowej" uwagi do swojej osoby. Szokujące występy na scenie, wywiady i klipy są dość spokojnie odbierane przez fanów. Ostatnio wyznał swoją miłość do Botox, a następnie nakręcił klip o rosyjskich oligarchach, ale najwyraźniej nie osiągnął pożądanego "zainteresowania" w swojej persona? Następny lot twórczej myśli doprowadził go do decyzji o powrocie do standardowego oburzenia przez okładkę słynnego tabloidu. Co więcej, po długiej przerwie w trzy lata, jest jego 11 album "Heavy Entertainment Show".

Робби Уильямс неистово занимается PR-кампанией своего нового альбома Tabloid Attitude zaprosił wokalistę, by stał się twarzą okładki numeru jesiennego

Wcześniej, w 2004 roku, Robbie Williams stał się już twarzą okładki magazynu Attitude, ale takiego kroku nie zauważono w ciągu szaleństw wokalisty. Listopadowy numer pojawił się dopiero i zaczął pogłębiać pogłoski, ponieważ na okładce 42-letniej piosenkarki nie tylko jest wielka fizyczna forma, ale absolutnie nie obarczona żadnymi ubraniami. Oczywiście brytyjska cenzura nie pozwoliła na kompletne denudacje, więc Robbie ukrył ręce jedyną rzeczą, która mogła zmylić czytelników dziwacznej wersji.

Na początku października Robbie Williams został honorowym gościem London Attitude Awards 2016. Piosenkarz został zauważony przez redaktorów czasopisma i nagrodzony logotypem czasopisma wspierającego mniejszości seksualne w Europie.

Вечеринка в Лондоне журнала AttitudeРобби Уильямс на обложке Attitude-2016Робби Уильямс с наградой от журнала Attitude
Attitude pozyskał poparcie gwiazd Prince William i Hollywood

Brytyjski magazyn Attitude jest jednym z najpopularniejszych magazynów wśród mniejszości seksualnych. Na okładkach europejskiego tabloidu pojawiły się nie tylko profesjonalne modele, ale także gwiazdy biznesu, politycy, którzy popierają prawa przedstawicieli społeczności queerowej. Daniel Radcliffe, Sasha Baron Cohen, David Beckham, Madonna, Tony Blair, Kylie Minogue - nie jest pełną listą osób, które udekorowały okładkę magazynu.

Czytaj także
  • Książę William wyraził płeć przyszłego dziecka
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!
  • Silnie w ciąży Kate Middleton została złapana w supermarkecie

Należy zauważyć, że w czerwcu tego roku okładka została przechwycona przez księcia Williama. Udzielił wywiadu dziennikarzowi Attitude i potępił atak terrorystyczny na mniejszości seksualne. Artykuł wywołał wiele kontrowersyjnych komentarzy, ale generalnie był wspierany przez brytyjską społeczność. Zastrzeżony styl wypowiedzi księcia i uznanie istniejącego problemu naruszenia praw osób o nietradycyjnej orientacji pokazały, że jest on dobrym dyplomatą w trudnym temacie.

Публикация Attitude в 2004 году Обложка Attitude-2004 за октябрь Одно из фото за 2004 год в журнале Attitude