Kostaryka - królestwo dzikiej przyrody, hałaśliwe wodospady, egzotyka i przyjemności. Jest śnieżnobiały Plaże , oszałamiające krajobrazy, dynamizm i jednocześnie pokój przyciąga ogromną liczbę ludzi, którzy chcą się zrelaksować. Podróż do Kostaryki - to ciągły pozytyw, wiele przyjemności, miłych wspomnień i niezapomnianych chwil. Od jakiegoś czasu ten piękny kraj znajduje się na czołowych pozycjach w biurach podróży, ponieważ jego doskonałe kurorty są odpowiednie nawet dla najbardziej kapryśnych wczasowiczów, rodzin z dziećmi, kochanków i ekstremistów. Opowiemy Ci o najlepszych i najpopularniejszych kurortach Kostaryki.

San Jose

San Jose City to nie tylko stolica Kostaryka , ale także bardzo popularna miejscowość turystyczna. Ma masę atrakcje dziedzictwo kulturowe, ogrody i parki, miejsca rozrywki różnego rodzaju itp. Wybierz miejsce do zatrzymania się w San Jose - również nie stanowi to problemu, ponieważ jest tu wiele luksusów hotele różne kategorie, wśród których możesz znaleźć idealną opcję dla siebie.

To miasto ma bogatą architekturę i wiele terenów zielonych, które z pewnością zainteresuje Cię nauka. W San Jose idź i zapalonym fashionistom, bo to może być bardzo korzystne i interesujące zakupy . Ogólnie rzecz biorąc, stolica Kostaryki jest interesującym, dynamicznym, ciepłym i pięknym miastem, w którym spędzisz niezapomniane wakacje.

Сан-ХосеУлица в Сан-Хосе
Lemon

Dość malownicze miasto Lemon podbili nie jednego podróżnika, ich targowiska i śnieżnobiałe plaże. Jest również na liście najpopularniejszych kurortów w Kostaryce. Amatorzy sięgają po to surfować i wakacje na plaży, historycy i botanicy, ekstremaliści i ludzie imprezowi. W pobliżu znajdują się parki narodowe , w dżungli, aw samym mieście znajduje się wiele interesujących muzeów, bujnych placów, hałaśliwych instytucji i centrów rozrywki.

W pobliżu jego brzegów znajdują się wspaniałe rafy koralowe, więc w Limon idźcie do tych, którzy tak bardzo kochają nurkowanie . Możesz łatwo znaleźć na ulicach miasta hotele i restauracje kuchnia narodowa , butiki lub po prostu sklepy - ogólnie wszystko, co jest niezbędne dla każdego turysty. Najważniejszym obiektem w mieście jest jego podłączony port. Możesz przeprowadzić wieczorną promenadę, obserwując odlatujące ogromne statki i liniowce.

Порт в ЛимонеПляжи Лимона
Alajuela

Głośne i nowoczesne miasto Alajuela jest kolejnym wiodącym kurortem w Kostaryce. Jest w nim wiele miejsc, które warto odwiedzić z dużym zainteresowaniem. Komfortowy klimat, wspaniałe widoki i ciekawa architektura miasta sprawiają, że jest on wyjątkowy i atrakcyjny dla wszystkich gości w kraju.

Alajuela jest uważana za idealny ośrodek dla rodzin z małymi dziećmi. Hotele i restauracje w nim są rodzinne, a spokojna i spokojna atmosfera przebija od pierwszej minuty pobytu. Wycieczki po zabytkach miasta są bardzo interesującą i poznawczą czynnością, którą lubią dorośli i dzieci.

Заповедник около АлахуэлыПарк в Алахуэле