Remens analogów Remens jest często przepisywany kobietom w różnym wieku w leczeniu problemów takich jak PMS, naruszenie cyklu różne zaburzenia towarzyszące menopauzie. Ten lek homeopatyczny często pomaga młodym kobietom odczuwać radość z macierzyństwa w złożonym leczeniu niepłodności.

Jak mogę wymienić Remensa?

Przy całej swojej popularności to narzędzie nie jest tanie i nie każdy może sobie na to pozwolić. Biorąc pod uwagę, że minimalny czas leczenia wynosi trzy miesiące, wówczas pojawia się znaczna ilość. Czy apteki mają odpowiedniki Remens, ale tańsze od niego?

Tak, istnieje substytut Remensa, a nawet nie jeden. I choć ich skład różni się nieco od oryginalnego austriackiego narkotyku, mają one podobny wpływ na kobiece ciało.

Ale tylko te analogi Remensa są albo równe pod względem ceny, albo są o wiele większe. Tak więc lek ten jest najbardziej niedrogi z linii podobnych produktów. Replace Remens mogą być następujące leki - Cyklodinon, Dismenorm, Metro-Adnex, Cloverol.

Zastępczyni Remens Jak widać, istnieje wiele podobnych leków, takich jak Remens, ale ważne jest, aby nie samoleczenia, ale powierzyć wybór środka do kompetentnego specjalisty. W końcu niektóre z nich są przeznaczone dla młodych kobiet, a inne dla bardziej dojrzałych.

Security Remens

Nie tak dawno temu donoszono, że ten lek ma powodować raka u kobiet, które go używają, i że w Niemczech został usunięty z półek aptek. O co chodzi? Czy to kolejna gazeta, czy to prawda?

Dlaczego Remens jest zbanowany w Niemczech? Niemieccy naukowcy przeprowadzili liczne eksperymenty na zwierzętach i doszli do wniosku o ich wpływie na rozwój guzów nowotworowych. Ale w sąsiedniej Austrii i całej Europie nadal jest stosowana. Najprawdopodobniej chodzi o konkurencję między firmami farmaceutycznymi i nic więcej.