Ubrania i torby, które Rebecca Minkoff tworzy, są poszukiwane daleko poza granicami Ameryki. Projektantka z Nowego Jorku wielokrotnie mówiła, że ​​jej pasją jest tworzenie odzieży gotowej do noszenia, ale znana z całego świata marka jej akcesoriów, które nadają ton modowemu przemysłowi.

Amerykańskie marzenie

Historia marki Rebecca Minkoff jest przykładem klasycznego amerykańskiego snu. Po ukończeniu college'u Rebecca uczęszczała do szkoły projektowania. Potem dziewczynka przeprowadziła się do Nowego Jorku, ponieważ nie widziała możliwości zrealizowania się w rodzinnym San Diego. Pierwszym krokiem Rebecki Minkoff w dziedzinie projektowania mody była koszulka "I love NY", którą dziewczyna zaprezentowała swojej przyjaciółce Jennie Elfman 9 września 2001 roku. Dwa dni później cały świat był zszokowany tragedią, która wydarzyła się w Nowym Jorku, a 13 września Jenna odwiedziła popularny program The Tonight Show, nosząc bardzo T-shirt . Oczywiście prezenterka nie zapomniała zapytać Jenny o pochodzenie jej koszulki, a dziewczynka opowiedziała o Rebecce Minkoff. Nazwę utalentowanego projektanta usłyszało ponad cztery miliony osób, które oglądały ten wieczór tego wieczoru.

Kilka lat później Jenna pomogła Rebecce zrobić kolejny krok w kierunku jej sukcesu. Aktorka została przedstawiona do odegrania roli w filmie, w którym miała pojawić się w kadrze damska torebka . Oczywiście, nad jej projektem, Jenna poprosiła o pracę jako przyjaciel. Pierwsza torebka Rebecki została nazwana M.A.V. (Rano po torbie). Pomimo faktu, że w czasie kręcenia filmu nie było możliwe dostarczenie go na stronę, torebka przyciągnęła wzrok pracownika strony Daily Candy, która napisała o niej artykuł. Torebki Rebecca Minkoff natychmiast stały się popularne. Młody projektant musiał odejść od pomysłu tworzenia damskich ubrań na jakiś czas, przechodząc do wydania akcesoriów.

Identyfikacja wizualna

Styl toreb, stworzony przez Rebeccę, został nazwany romantycznym śródmieściem. Charakterystyczną cechą jej dzieł - oryginalne nazwy toreb, pasków, portfeli i innych akcesoriów. Każda torba crossbody i plecak plecakowy stworzony przez markę Rebecca Minkoff to niesamowite połączenie wysokiej jakości skóry, błyszczących elementów i stylowego wystroju. Projektantowi udaje się przewidzieć trendy nadchodzącego sezonu, aby wyczuć, jakie trendy będą predestynować modę. W tym samym czasie Rebecca Minkoff zawsze utrzymuje równowagę w oparciu o możliwości noszenia akcesoriów i oryginalność ich projektu. W rezultacie torby są praktyczne, kreatywne i opłacalne. Koszt toreb Rebecca Minkoff jest jednak dość przystępny.

W 2011 roku amerykański projektant otrzymał nagrodę Breakthrough ("Przełom") od Rady akcesoriów. A to oznacza, że ​​jej kreacje zostały docenione nie tylko przez konsumentów, ale także przez ekspertów ze świata mody. Fakt, że ulice wielu miast zalały kopie torebek Rebecca Minkoff to kolejny dowód ich popularności. Oczywiście kobieta, która rozumie wysokiej jakości akcesoria, nie będzie w stanie odróżnić oryginału od fałszywego.

Dziś Rebecca Minkoff chce promować swoją markę nie na wybiegach mody, ale na portalach społecznościowych i blogach. Dziewczyna podaje internetowe porady, jak wyglądać modnie, jak stworzyć stylową szafę, jaką muzykę słuchać, jakie filmy oglądać. Modne w jej rozumieniu jest patrzenie na świat w całej jego różnorodności z szeroko otwartymi oczami. I wiele celebrytek całkowicie się z nią zgadza. Akcesoria z kolekcji Rebecca Minkoff można zobaczyć w Jessice Simpson, Alexa Chung, Jessica Alba, Fergie, Sarah Jessica Parker, Lindsay Lohan i innych kobietach społecznych.

Rebecca Minkoff1Rebecca Minkoff2Rebecca Minkoff3
Rebecca Minkoff4Rebecca Minkoff5Rebecca Minkoff6
Rebecca Minkoff7Rebecca Minkoff8Rebecca Minkoff9